2703
2553

تا جالا شده یه اتفاق خنده دار براتون بیوفته بعد مثلا چن وقت بعد ببینین که یه جک هست عین اون اتفاقی که براتون افتاده

حالا نه فقط جک مثلا یه متن رو تو اینترنت می خونین می بینین اینو خودتون کشف کرده بودین

من که تا حالا خیلی از این دزدیا دیدم😂😂😂

گوگل بد

همه ی ابتکاراتمو می دزده😐😐😐😐

به غضنفر میگن: با توکیو جمله بساز.

میگه:من خدیجه رو دوست دارم تو کیو؟

حالا من:

*_*:با تو کیو جمله بساز

من:من دختر الناز رو بیشتر دوست دارم تو کیو؟؟؟

تو اینترنت این نوشته بود:

+کجا

_به درک

+به درک

من در یه هفته پیش از دیدن این متن

من:کجا می خوای بری

*_*:جهنم

من:جهنم

شوما چی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی ترجمه کنه واسم پست اسی رو

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2720

از تنهایی اینارو با خودم مرور میکنم سینگلی است دیگر    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2714

یه جکی بود یارو میخوره زمین تا خونه سینه خیز میره 😭😭😭 من به این خیلی میخندیدم😭 یه بار سر صبح واحد سوار شدم یارو خودش پشت فرمون نبود من سوار شدم تا وقتی اومد دیدم داره بدجور نگاه می کنه تحویل نگرفتم، بعد یهو مستقیم رفت سر فلکه دور زد، رفت لاین مخالف مسافر سوار کرد اونجا فهمیدم اتوبوس رو اشتباه سوار شدم واسه اینکه ضایع نشم رفتن چهارتا ایستگاه بعد پیاده شدم عاخه رانندهه خیلی بد نگاه می کرد وایستاده بود من برم بخنده 😭😭😭

یه جک دیگه هم بود که می‌گفت دلم میخواد تو خیابون راه برم الکی به مردم سلام و احوالپرسی کنم تا اونا همیشه ذهنشون درگیر این باشه که ابن کی بود من به اینم زیاد میخندیدیم 😭😭 یه بار داشتم تو خیابون میریفتن دوتا پسر که تا حالا ندیده بودمشون رد شدن گفتن عه اینکه فاطی☹️ هنوز بعد سالها نمیدونم اونا کی بودند، عاخه من ردابطن جوری نیست که با غریبه ها زیاد سر و کار داشته باشم 😭😭😭

فاطی ام❤️