2726

تو غیر بارداری زیاد خوردنش برای کبد خوب نیست

به نظرم هرروز نخور، هرچندوقت اونم نهایت دوتا در روز

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو غیر بارداری زیاد خوردنش برای کبد خوب نیست به نظرم هرروز نخور، هرچندوقت اونم نهایت دوتا در روز

روزی یدونه میخورم ،چون تیروییددارم نگران هوش بچم میخام تقویت کنم بااین چیزا روزی یدونه ینی زیاده؟تازه میگفتم کم نباشه یوقت

براشادی دلم صلوات میفرستی؟
کلا ضرر خاصی نداره میشه به جای تخم مرغ کلا استفاده کنید گرمی بچه هم بیشتر ژنتیکیه.

بخاطرتیروییدم استفاده میکنم تخم مرغم میخورم روزی یدونه ازهرکدوم مشکلی که نداره؟

بستگی داره کلا زیادش هم خوب نیست و تخم بلدرچین شدید گرم هست باعید حواست باشه گرمی زیاد هم ممکنه بع ...

همه بچه ها الان باگرمی بدنیامیان منم چون تیرویید دارم نگرانم بهش اسیب برسونه واسه همین روزی یدونه میخورم که هوششوتقویت کنه نمیدونم کاردرستی میکنم یانه

بخاطرتیروییدم استفاده میکنم تخم مرغم میخورم روزی یدونه ازهرکدوم مشکلی که نداره؟

هرروز خوردنش جالب نیست

بازم از دکترت بپرس، کبدتو داغون میکنی

برای هوش بچه قرص یدوفولیک یا اسیدفولیک حتما هرروز بخور،مغزیجات و مویز و کشمش هم بخور

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

منم فکر میکنم هرروز نخور

کلا گرمیجات هرروز نخور

من سر پسر اولم خیلی گرمی خوردم همش مغزها ...هنوز که هنوزه نمیتونه گرمی زیاد بخوره اذیت میشه نوزادی که افتضاح بود

سردومی اصلا مغزها رو نخوردم فقط بادوم اصلا گردو نخوردم پسته بادوم زمینی نخوردم

و راستش اصلا هوش اولی بیشتر دومی نیست شاید حتی برعکس هم باشه

نمیگم اصلا نخور ولی کلا رعایت کن

هرروز خوردنش جالب نیست بازم از دکترت بپرس، کبدتو داغون میکنی برای هوش بچه قرص یدوفولیک یا اسیدفولی ...

باشه پس رعایت میکنم،مویزوکشمش نه ولی بقیه رومیخورم اسیدفولیکم دکترنوشته استفاده میکنم مرسی بازم

2706