2733
2734

من کیست تیروئیدم دو شش ماه پیش خالی کردم نمونه هم دادم خوب بود الان حس میکنم دوباره پر شده.کسی هست کیستش رو خالی کرده باشه دوباره پر بشه و بزرگتر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ببخشید تو رو خدا نیستید ؟

سلام من دو سال پیش تو سینم توده رو دیدم قلمبه زده بود بیرون رفتم سونو گفت احتمال زیاد زیاد خوشخیمه شش ماه دیگه بیا نرفتم یکسال بعد رفتم ۲۷ میل شده بود خیلی ترسیدم رفتم جراح برا اطمینان بر داشتش خوشخیم بود دیگه تموم شد .از من دردم میگرفت توش تیر میکشید زیر بغلم همون سمت درد داشت. هنوزم زیر بغلم درد داره .توده هم در عرض یک سال بزرگ شد چند تا جدیدم در اومد از زیر دستم در میرفت 

2731
بازم خداروشکر راحت شدید ازش  شما اول معاینه رفتید ؟

منم یه کیست یه سانتی سینه دارم خیلی نگرانم واسه شما چه سایزیه؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
منم یه کیست یه سانتی سینه دارم خیلی نگرانم واسه شما چه سایزیه؟

من سونوگرافی نرفتم 

یکم سینه یه جوری بود 

رفتم پایگاه سلامت گفت چیزی نیست 

رفتم دکتر زنان اونم دست زد گفت غده شیردهیه 

برای شما چطوریه؟

من سونوگرافی نرفتم  یکم سینه یه جوری بود  رفتم پایگاه سلامت گفت چیزی نیست  رفتم دک ...

من یه ذره احساس سفتی تو سینه راستم نزدیک زیربغلم داشتم باید سونو گرافی بدی مشخص شه قرص گل مغربی خارجی دکتر بهم داد

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بازم خداروشکر راحت شدید ازش  شما اول معاینه رفتید ؟

بله اول رفتم پزشک زنان معاینه گفت احتمال زیاد خوشخیمه سونو نوشت سونوگرافم گفت خوشخیمه بعد دیگه یک سالی شد بزرگ شد جراح گفت درش بیار خیالت راحت شه 

بله اول رفتم پزشک زنان معاینه گفت احتمال زیاد خوشخیمه سونو نوشت سونوگرافم گفت خوشخیمه بعد دیگه یک سا ...

آخه من گفتم وقتی میخوابم یه چیزی حس میکنم و وقتی نشستم چیزی نیست 

یا یه موقع هایی یه حسی دارم تو سینم 

رفتم دکتر زنان معاینه کرد گفت چیزی نیست ،گفتم سونوگرافی بدم گفت نیاز نیست 

2706