2737
2734
عنوان

توجه توجه

166 بازدید | 10 پست

اون خانمایی که میگن امروز عید فطره و دولت به خاطر مسائلی امروز و عید فطر اعلام نکرده باید بهشون بگم حتی اگه دولت اشتباه کرده باشه و ماه رمضان رو یه روز دیر اعلام کرده باشه بازم امروز عید فطر نمیشد چون هیچوقت ماه های قمری دو ماه پشت سر هم ۲۹ روز نمیشه چون شعبان ۲۹ روز بود رمضان ۳۰ روز میشد پس بازم فردا عید فطر میشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه بحثی راه افتاده والا😂😂😂😂جالب همکار منه که فقط اامروز روزه گرفت گفت چون روزاخره باحاله بگیرم ب ...

ایولا به دوستت 😅😅شوهر من روزه نمیگیره ولی سحری میخوره میگه در این حد دیگه کافر نیستم 😅😅

2738

مرسی. 

حالا هرچقدر هم بگید باز ی عده میگن نه اینا نمی‌خواستن عید بیفته تو‌رحلت واسه همین دیر اعلام کردن خیلی حرف بچگانه ایه 😑😑😑😑

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
مرسی.  حالا هرچقدر هم بگید باز ی عده میگن نه اینا نمی‌خواستن عید بیفته تو‌رحلت واسه همین دیر ا ...

خواهش میکنم ایناهم تقصیر ندارن یه عده اومدن بهشون القا کردن