2733
2734
عنوان

خانمایی که بچه شیرمیدن بیان.

116 بازدید | 11 پست

ببخشید معذرت دارم این سوال و میپرسم.پنجاه روز از زایمانم میگذره دیشب باشوهرم رابطه داشتیم بدون جلوگیری چقد احتمال داره باردارشم؟میتونم قرص اورژانسی  بخورم براشیرم بدنیس؟؟تودوران شیردهی چجوری باید جلوگیری کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی احتمال داره پاشو قرصم بخور دفه بعدم مواظب باش😕

چرا بی جلوگیری آخه😭

من ک تازه شاندوم استفاده میکنیم چن دوزه هی تهوع دارم ترس برم داشته😊😂

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
بعد زایمان احتمال بارداری فوق العاده زیاد میشه اشتباه کردی بدون جلوگیری رابطه داشتی

چیکارکنم حالا؟دفعه پیشم که باردار شدم با یک بار رابطه بدون جلوگیری بود رحمم خیلی فعاله بلافاصله باردارمیشم.

2738

[QUOTE=92485363]خوشا ب حالت😁ما تا دوسال ک شیر میدیم باردار نمیشیم،خوارشوهر اومد رو توصیه ما رفت جلو حامله شد،الان د ...[/Q

نه  توروخدااصلا امادگیشوندارم تازه شدم بیست ساله دوتابچم برام زیاده توروخدابگید چیکارکنم برم دکتر زنان؟

[QUOTE=92485363]خوشا ب حالت😁ما تا دوسال ک شیر میدیم باردار نمیشیم،خوارشوهر اومد رو توصیه ما رفت جلو ...

والا تجربه ندارم،باید تا شنبه صبر کنی دکتر ک نیس تو این تعطیلیا همه رفتن شمال😁من الان دوماهه بچم از شیر گرفتم،حتمله نمیشم😆من چیکار کنم،تازه سینمم شیر داره😂س روزه دارم کابرلین میخورم خشک بشه