2726
عنوان

اینودیگه کجای دلم بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 36 پست
خدا بزرگه گلم طاقت بیار

چقدطاقت دلم اروم نمیشه به خدااین همه مشکلات داشتم اینم اومدروش.فک نکنم هیچ کس تواین سن اینقدسختی کشیده باشه.به خدادیگه خجالت میکشم.هرکی میبینه میگه چرابچه نمیارین فک میکنن بچه دارنمیشیم.

عجب بیهوده تکراریست دنیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارترجون میدونم شرایطت سخته اما مثبت فکر کن شاید اونا بیان بهانه ای بشه که کمتر به غصه هات فکر کنی.سعی کن باهاشون بگو بخند کنی حالت یکم بهتر شه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
استارترجون میدونم شرایطت سخته اما مثبت فکر کن شاید اونا بیان بهانه ای بشه که کمتر به غصه هات فکر کنی ...

بایدسعی خودموبکنم به هرحال اونام مهمونن شرایط منوکه نمیدونن میزارن به حساب بدبودنم.دوستم نداریم بدونن شرایطمونو.خیلیم باکلاسن به خدااسترس گرفتم

عجب بیهوده تکراریست دنیا
همینجوریشم که ورشکست نشده باشیم شرایط پذیرایی و مهمون داری سخته. چقدر بی ملاحظه ان اونایی که تو این ...

دقیقا..بعضیا فقط بفکر اینن بخودشون خوش بگذره..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
راهی نیست دیگه دارن میرسن.به خداحتی نمیتونم ازجام پاشم نهاردرست کنم

فعلا ناهارحاضری بذار شام و روزای دیگه هم ازخودشون کمک بگیر تواشپزی وغیره مهمون قدمش خیره بلا روازخونه میبره شما انرژی منفی نده بخودت تابخیربگذره وبرند همش صلوات بفرست ارام بشی

من موندم تو این شرایط اقتصادی چرا ملت درکشون اومده پایین

مردم کشور خودمون.... البته نزدیک شصت درصدشون رفاقت رو با وقاحت و بیشعوری اشتباه گرفتن.... درک نم کنن همو. خودشون مشکل دارن اما نمی فهمن که ممکنه بقیه هم مثل خودشون باشن. کلا خودشونو میزنن به خریت البته دور از جون حضار اما من زیاااااد دیدم که میگم... درک متقابل صفره متأسفانه 

بایدسعی خودموبکنم به هرحال اونام مهمونن شرایط منوکه نمیدونن میزارن به حساب بدبودنم.دوستم نداریم بدون ...

استرس چرا...خودت باش من هروقت مهمون دارم خودم هستم انقد بهم خوش میگذره مهمونامم اصلا اینجوری موذب نمیشن.باهم غذا درست میکنیم باهم خونه رو تمیز میکنیم گردش میریم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
فعلا ناهارحاضری بذار شام و روزای دیگه هم ازخودشون کمک بگیر تواشپزی وغیره مهمون قدمش خیره بلا روازخون ...

توروخدابرام دعاکنین مشکلاتمون حل شه یاحداقل خداصبرشوبهم بده.

عجب بیهوده تکراریست دنیا

بدم میاد از رفت وامد  همکار با همکار یعنی چی اخه

ادم چندروز با ادمای غریبه تو یه خونه کوچیک چطور زندگی کنه

دسشویی کردن وحموم رفتن و تازه حجاب داشتن تواین گرما....اخه چطور یه مرد قبول میکنه زنش جلو غریبه اذیت بشه😐

انشالا که این روزا زود بگذرن

حالا که قرار بیان وخودت تو زحمت بندازی سعی کن از این خرج کردنا خودتم لذت ببری 

انشالا ادمای باشعوری باشن ودست خالی نیان و موقع گردش رفتنا دست توجیبشون کنن

زیاد تعارفی نباشین باهاشون 

خدا بزرگه ..

2706