2410
2553
عنوان

اینودیگه کجای دلم بزارم

460 بازدید | 36 پست

شوهرم تازگی ورشکست شده اصلا حال واوضاع خوبی نداریم چه مالی چه روحی.یعنی دیگه انگارآخردنیامه.هیچی برامون نمونده.حالاتواین اوضاع دوست شوهرم وزن وبچش زنگ زدن ازشهرستان میخوان بیان چندروزخونمومن.وای خدااصلاروحیه پذیرایی ومهمون داری ندارم.خیلی بی حالم.دلم میخوادگریه کنم

عجب بیهوده تکراریست دنیا

وای نه....😥😥😥

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوهر منم چهار سال پیش ورشکست کرد، حالتو خوب میفهمم ، منم تا یکسال با همه قطع رابطه کردم

چهار سال سخت رو پشت سر گذاشتیم ، اوضاع اینجوری نمیمونه و درست میشه ، شما هم اگر میتونی اوضاعتون رو براشون توضیح بده و عذر خواهی کن ازشون

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2714

زنگ بزن بگو خوشحال میشدیم اگر تشریف میاوردید ولی صادقانه فعلا شرایط پذیرایی نداریم

در مورد ورشکستگی هم دورت بگردم باور کن روز های سخت میگذره ما هم شکست مالی و بیکاری رو تجربه کردیم ولی خدا سخاوتمندانه برکت میده بسپر به خودش چون فقط خداست که روزی رسونه

تلاش کنین بلند شین و زندگی تون رو دو تایی بسازین میدونم سخته باور کن میدونم ولی امیدتون رو از دست ندید 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
با توکل به خدا و صبر انشاءالله مشکلتون حل میشه گلم

اخه چقدصبر.شیش سال زندگی کردم قناعت وازهمه چی گزشتم تایه سرمایه ای جمع کنیم.سریه ندونم کاری شوهرم همش ازبین رفت.به خداحتی نمیتونم نفس بکشم.تازه میخواستم بچه دارشم ولی دیگه امیدی نمونده برام

عجب بیهوده تکراریست دنیا
زنگ بزن بگو خوشحال میشدیم اگر تشریف میاوردید ولی صادقانه فعلا شرایط پذیرایی نداریم در مورد ورشکستگی ...

به خداالان ازمامانم پول قرض گرفتم خریدکنیم.خیلی ناراحتم.این همه بدهی روچیکارکنیم.تازه شوهرم راضی شده بودمستقل شیم اخه بامادرشوهرم ایناتویه ساختمونیم ولی الان دیگه باکدوم پول.به خدادیگه دوسندارم زندگی کنم.چون تاحالاشم خیلی سختی کشیدم ازاین به بعدبدترم میشه

عجب بیهوده تکراریست دنیا
اخه چقدصبر.شیش سال زندگی کردم قناعت وازهمه چی گزشتم تایه سرمایه ای جمع کنیم.سریه ندونم کاری شوهرم هم ...

منم همسرم ورشکست شده گلم دقیقا کمی بعد از عقدم روزهای تیره وتاریکی بود از زیرررر صفر شروع کردیم 

ولی یه لحظه امیدم رو از دست ندادم و توکلم به خدابود مطمئنّم روزهای خوب نزدیکه 

اقوام درجه یک همسرم کل مال واموالش رو بالاکشیدن تا سیم کارت موبایلش رو فقط خودش موند و لباساش و کلییی بدهی تمام خونه وماشین هاش وسرمایه اش رفت 

السلام علیک یا ابا عبدالله
به خداالان ازمامانم پول قرض گرفتم خریدکنیم.خیلی ناراحتم.این همه بدهی روچیکارکنیم.تازه شوهرم راضی شده ...

خدا بزرگه گلم طاقت بیار

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706