1345
1341
عنوان

اینودیگه کجای دلم بزارم

447 بازدید | 36 پست

شوهرم تازگی ورشکست شده اصلا حال واوضاع خوبی نداریم چه مالی چه روحی.یعنی دیگه انگارآخردنیامه.هیچی برامون نمونده.حالاتواین اوضاع دوست شوهرم وزن وبچش زنگ زدن ازشهرستان میخوان بیان چندروزخونمومن.وای خدااصلاروحیه پذیرایی ومهمون داری ندارم.خیلی بی حالم.دلم میخوادگریه کنم

عجب بیهوده تکراریست دنیا

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

با توکل به خدا و صبر انشاءالله مشکلتون حل میشه گلم

خدایا میدونم مهربون ترینی ازت میخوام که بیمار ما رو شفا بدی من چشمام به دستات خیره شده ازت معجزه میخوام 😢😢😢😢😢

شوهر منم چهار سال پیش ورشکست کرد، حالتو خوب میفهمم ، منم تا یکسال با همه قطع رابطه کردم

چهار سال سخت رو پشت سر گذاشتیم ، اوضاع اینجوری نمیمونه و درست میشه ، شما هم اگر میتونی اوضاعتون رو براشون توضیح بده و عذر خواهی کن ازشون

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

من موندم تو این شرایط اقتصادی چرا ملت درکشون اومده پایین

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست

زنگ بزن بگو خوشحال میشدیم اگر تشریف میاوردید ولی صادقانه فعلا شرایط پذیرایی نداریم

در مورد ورشکستگی هم دورت بگردم باور کن روز های سخت میگذره ما هم شکست مالی و بیکاری رو تجربه کردیم ولی خدا سخاوتمندانه برکت میده بسپر به خودش چون فقط خداست که روزی رسونه

تلاش کنین بلند شین و زندگی تون رو دو تایی بسازین میدونم سخته باور کن میدونم ولی امیدتون رو از دست ندید 

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1307
با توکل به خدا و صبر انشاءالله مشکلتون حل میشه گلم

اخه چقدصبر.شیش سال زندگی کردم قناعت وازهمه چی گزشتم تایه سرمایه ای جمع کنیم.سریه ندونم کاری شوهرم همش ازبین رفت.به خداحتی نمیتونم نفس بکشم.تازه میخواستم بچه دارشم ولی دیگه امیدی نمونده برام

عجب بیهوده تکراریست دنیا
زنگ بزن بگو خوشحال میشدیم اگر تشریف میاوردید ولی صادقانه فعلا شرایط پذیرایی نداریم در مورد ورشکستگی ...

به خداالان ازمامانم پول قرض گرفتم خریدکنیم.خیلی ناراحتم.این همه بدهی روچیکارکنیم.تازه شوهرم راضی شده بودمستقل شیم اخه بامادرشوهرم ایناتویه ساختمونیم ولی الان دیگه باکدوم پول.به خدادیگه دوسندارم زندگی کنم.چون تاحالاشم خیلی سختی کشیدم ازاین به بعدبدترم میشه

عجب بیهوده تکراریست دنیا
اخه چقدصبر.شیش سال زندگی کردم قناعت وازهمه چی گزشتم تایه سرمایه ای جمع کنیم.سریه ندونم کاری شوهرم هم ...

منم همسرم ورشکست شده گلم دقیقا کمی بعد از عقدم روزهای تیره وتاریکی بود از زیرررر صفر شروع کردیم 

ولی یه لحظه امیدم رو از دست ندادم و توکلم به خدابود مطمئنّم روزهای خوب نزدیکه 

اقوام درجه یک همسرم کل مال واموالش رو بالاکشیدن تا سیم کارت موبایلش رو فقط خودش موند و لباساش و کلییی بدهی تمام خونه وماشین هاش وسرمایه اش رفت 

خدایا میدونم مهربون ترینی ازت میخوام که بیمار ما رو شفا بدی من چشمام به دستات خیره شده ازت معجزه میخوام 😢😢😢😢😢
به خداالان ازمامانم پول قرض گرفتم خریدکنیم.خیلی ناراحتم.این همه بدهی روچیکارکنیم.تازه شوهرم راضی شده ...

خدا بزرگه گلم طاقت بیار

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1226
خدا بزرگه گلم طاقت بیار

چقدطاقت دلم اروم نمیشه به خدااین همه مشکلات داشتم اینم اومدروش.فک نکنم هیچ کس تواین سن اینقدسختی کشیده باشه.به خدادیگه خجالت میکشم.هرکی میبینه میگه چرابچه نمیارین فک میکنن بچه دارنمیشیم.

عجب بیهوده تکراریست دنیا
1331