2703
2553
عنوان

مامانا توروخدا بیایید

97 بازدید | 14 پست

سلام مامانای گل پسرم الان دوروزه داره مدام گریه میکنه دکترم بردم دارو داده مرتب میدم بهش فقط تب میکنه و گریه میکنه واقعا دیگه نمیدونم چیکارکنم بچم خیلی اذیت میشه توروخدا برای شماهم همچین اتفاقی افتاده؟چیکارکردین؟

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره سه چهارتا دندون رو باهم درمیاره دیگه بیچارم کرد بخدا 

همون عزیزم اذیت میشه بچه خوب مسکن بده میوه حنک بده بهش کمکش کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2714

روزا بهش هویج سفت بده بکش دندوناش اروم شه،دختر من سینمو میخورد ولی یه شیشه شیر داشت بهش بااون آب میدادم موقع دندون درآوردن محکم سر شیشه شیر رو با لثه هاش میکشید اروم میشد،ازمایش دادی؟غیر از دندون درآوردن خدای نکرده عفونت بدن یا گوش هم باعث تب و گریه کودک میشه

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷
همون عزیزم اذیت میشه بچه خوب مسکن بده میوه حنک بده بهش کمکش کن

عزیزم مسکن مرتب میدم پاشوره میکنم وهرچی که بگی ولی بازم یهو ازخواب میپره وگریه میکنه دوروزه پدرمو دراورده

عزیزم مسکن مرتب میدم پاشوره میکنم وهرچی که بگی ولی بازم یهو ازخواب میپره وگریه میکنه دوروزه پدرمو در ...

بهشت رو الکی زیر پای مادر نزاشتن که

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
شاید عفونتی چیزی داره یه ازمایش خون میدادیwbc چنده

نه ازمایش خون ندادم چون دکترش ننوشته براش این دفعه میگم بنویسه ببرم

ببریدش چکاب ویروس گرفته نگران نباشید هواسردو گرم میشه گاهی 

تازه دکتر بردم چکاپ ننوشت ولی این دفعه میگم بنویسه

روزا بهش هویج سفت بده بکش دندوناش اروم شه،دختر من سینمو میخورد ولی یه شیشه شیر داشت بهش بااون آب مید ...

باشه هویج هم میدم ولی این خودش دندون گیر و شیشه داره دکتر بردم معاینه کرد براش شربت مترانیدازول داده ولی ازمایش ننوشته

2706