1648
1605
عنوان

بی شعوری

473 بازدید | 17 پست

گنجشک ترین آدم او من شده بودم ... او دغدغه اش بود مرا باز بگیرد ... حرصش که درآمد بدنم خون به جگر شد ... من سیب شدم بلکه مرا گاز بگیرد ... می آمد و میدید مرا ، مثل دو تا دوست ! ... من را به دلش یکسره نزدیک نمیکرد ... در جوخه ی اعدام من بی همه چیزش ... می آمد و پا میشد و شلیک نمیکرد

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

عاشق این کتابم ضد و نقیض هاش عینه واقعیته

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
1613

من خوندم به نظرم جالب نبود خودشم بیشعور بود  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
8

ولی این کتابه رسمن همه رو بیشعور دونسه ها😂😂😂چن تا از ویژگی هاش در منم بود😀😀😀نویسنده کلن دلش پر بوده خیلی

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
ولی این کتابه رسمن همه رو بیشعور دونسه ها😂😂😂چن تا از ویژگی هاش در منم بود😀😀😀نویسنده کلن دلش پر ...

از این جهت که ادم به این فکر میکنه ایا این ویژگی ها رو داره یا نه نکته مثبت کتاب هست

1432

تو بازار داره اینو؟

قررررررررررربونت برررررررررررررم که مهربونتررررررررررین مهررررررررررربونایی .که جواب بی وفایی و بی معرفتیمو با مهربونیت دادی . شاید یه وقتایی فراموشت کردم اما تو یه لحظه م ازم غافل نشدی عشششش❤😚شششششششق واقعی فقط خودددددددددددددددددددت و بس.قربونت برم که چقدر غریبی رو زمین😔.با تمام وجودددددددددددددددددددددم از صمییییییییییییییییییم قلبببببببببببببببببببببببببببببم عاشششششششششششقتم و عاشششششششششقت میمونم❤عشق جاودانه و واقعی من فقط خودتی😚😚😚😚😚😚😍😍خداجونم😚😚😚😙😍😘🤗🤗🤗🤗🤗