2737
2734

سلام دوستان.

من برا خودم و دخترم لباس خیلی دوختم.خیاطیم خوبه تقریبا.

اما پیرهن مردونه تا حالا ندوختم.امروز همسرم یه پارچه پیرهنی گرفته بود برا خودش اورد خونه گفت دوست دارم یه پیرهنم برا من بدوزی.

حالا من چون اصلا وارد نیستم تو دوختن پیرهن مردونه .همسرم یکی از پیرهنای آستین کوتاه قدیمشو که اندازه ش بود داد بهم کامل بازش کردم.ینی آستین .یقه.پشتش.جلوی پیرهن.کامل تیکه تیکه در آوردم قشنگ

.حالا به نظرتون از همین تیکه ها به عنوان الگو استفاده کنم و پارچه رو  برش بزنم خوب در میاد پیرهنش؟

طرز دوخت پیرهن مردونه هم همینجور که پیرهن قدیمی رو باز کردم فهمیدم چجوریه .

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره میشه ولی اگه بخوای آستین بلند بدوزی خیلی سختته. 

نه عزیزم.این پیرهن که میخوام بدوزم آستین کوتاهه.

دقیقا عین همین پیرهن که بازش کردم گفته براش بدوزم.

همه سختی مردونه ب آستیناشه وگرنه بقیه اش دوتا خطه و ی یقه ی آسون

مرسی از دلگرمیت.دوس دارم قشنگ بدوزمش که خوشحال بشه.

آستینشم چون آستین کوتاهِ .از همون الگو استفاده میکنم فک کنم سخت نباشه

2738

یکی آستین و یکی یقه مردانه قلق داره .و جوریه که حتما باید آموزش ببینی ،...چون خودم دوره هاش رو رفتم میدونم...مدل دوخت آستین و پیراهنش مثل زنانه نیست ....ولی ان شالله که بتونی جایی هم موندی تو نت سرچ کن ویدیوهاش هست

منم دو بار به این روش لباس دوختم برای شوهرم، با اینکه خیلی خوب شد و باورش نمیشد هم خودم دوخته باشم زیاد تحویل نگرفت و نپوشید، منم دیگه ندوختم براش، همش میگه دوباره بدوز برام ولی دیگه نمیدوزم

اره خوب میشه ،من با اینکه الگو کشیدنشونم بلدم ولی عمریه با این روش  برای اطرافیانم مخصوصن شوهر و پدرم هم پیراهن هم شلوار میدوزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706