2726
عنوان

چله سوره طه به مدت ۴۱ روز(ویژه مجردها)😉

| مشاهده متن کامل بحث + 37644 بازدید | 4255 پست
ممنون عزیزم لطف کردی قربانت

ن خواهش میکنم خانوم‌گل ازاستاترتشکرکن چون قراره امسال هممونو رونه خونه بخت کنه

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با خودتم😁

قربونت برم خواهریکی یدونم من که توختم شرکت کردم واسه همه دارم میخونم هروزهم طه هم معراج هم۱۰۱صلوات

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
انشالله توکل به خدا

ایشالاایشالاایشالا🙏🏼🙏🏼🙏🏼

قربونت برم خواهریکی یدونم من که توختم شرکت کردم واسه همه دارم میخونم هروزهم طه هم معراج هم۱۰۱صلوات

باشه عزیزم حاجت روا بشی

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
باشه عزیزم حاجت روا بشی

همچنین گلی خانومی🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  @susi   سوره طه میخونیم❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
سلام میشه اسم منم بنویسید و برام دعا کنید خدا اجرتونو بده ممنون میشم

نوشتم خواهری انشالله حاجت روا بشی وقتی شروع شد لیست میدم و صدات میزنم که بخونی😘

2706