2726

دوستان این چله مجرب است. هرکه هرروز سرساعت معین این سوره را به مدت ۴۱ روز بخواند انشالله برایش خواستگار پیدا میشود🤗 هرکه دوست داره شرکت کنه اسمشو بگه تا کنار هم برای هم دیگه دعا کنیم تا ازدواج موفقی داشته باشیم🏵🏵🏵

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم سوره طه21روز باید بخوننش

هم ۲۱ روزه داره هم ۴۱ روزه من از این نتیجه گرفتم

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
ینی شما ازدواج کردین نتیجه گرفتین

نه ازدواج نکردم ولی هروقت طه خوندم خواستگار اومده ولی خب قسمت نبوده

مثلا چ ساعتی بخونیم  من ک همش یادم میره

من ظهرا راحتترم بعد نماز ظهر یادم نمیره.ببین شما چه ساعتی آرامش دارید و کاری ندارید ☺

من ظهرا راحتترم بعد نماز ظهر یادم نمیره.ببین شما چه ساعتی آرامش دارید و کاری ندارید ☺

اوووکی 😘

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
از کی شروع میشه اخه کلی چله و ختمم خودم دارم کاش از 10روز دیگه شروع بشه تا سر منم خلوت بشه بتونم شرک ...

فکر کنم تا ۴۱ نفر بشیم ۱۰ روز طول بکشه😅😅

2706