1874
1823

دوستان این چله مجرب است. هرکه هرروز سرساعت معین این سوره را به مدت ۴۱ روز بخواند انشالله برایش خواستگار پیدا میشود🤗 هرکه دوست داره شرکت کنه اسمشو بگه تا کنار هم برای هم دیگه دعا کنیم تا ازدواج موفقی داشته باشیم🏵🏵🏵

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

@sadaffffffff    

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤 السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🖤                                                             از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!

من شنیدم سوره طه21روز باید بخوننش

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت
من شنیدم سوره طه21روز باید بخوننش

هم ۲۱ روزه داره هم ۴۱ روزه من از این نتیجه گرفتم

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
ینی شما ازدواج کردین نتیجه گرفتین

نه ازدواج نکردم ولی هروقت طه خوندم خواستگار اومده ولی خب قسمت نبوده

هم ۲۱ روزه داره هم ۴۱ روزه من از این نتیجه گرفتم

از کی شروع میشه اخه کلی چله و ختمم خودم دارم کاش از 10روز دیگه شروع بشه تا سر منم خلوت بشه بتونم شرکت کنم

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكناو خداوند ناممكن هاستدر حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌... درتاریخ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤😍خدایاشکرت
1856
مثلا چ ساعتی بخونیم  من ک همش یادم میره

من ظهرا راحتترم بعد نماز ظهر یادم نمیره.ببین شما چه ساعتی آرامش دارید و کاری ندارید ☺

من ظهرا راحتترم بعد نماز ظهر یادم نمیره.ببین شما چه ساعتی آرامش دارید و کاری ندارید ☺

اوووکی 😘

عزیزای دلم برا اینکه برم سرخونه زندگیم برام یه صلوات بفرستین♥️

من من 

@مهناز9999    

@یااااااس    

@فرانک20    

@violet14    

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز هستموزن اولیه 90 تاریخ شروع 1 مهر 1399  وزن هدف 60.....تاریخ 20/7/99 وزن من شد 85/20 حال مطالعه هستم لطفا برام دعا کنید رب زدنی علما تاریخ 9/9/99 تاریخ به یادماندنی منه ...بالاخره به آرزوم سیدم خدایا شکرت
از کی شروع میشه اخه کلی چله و ختمم خودم دارم کاش از 10روز دیگه شروع بشه تا سر منم خلوت بشه بتونم شرک ...

فکر کنم تا ۴۱ نفر بشیم ۱۰ روز طول بکشه😅😅

1794
واسه پسرا هم میشه خوند که ازدواج کنن

بله مجرد فرقی نداره دخترو پسر

من من  @مهناز9999     @یااااااس     @فرانک20     @viol ...

سلام عشقم😍

1718