2410
2553

سلام..دوهفته پیش  مادرم سوار تاکسی میشه ک بره جایی راننده تاکسی جوون بوده مامانم بهش گفته ک فلان جا میرم ولی اون مسیرو عوض کرده وبردتش یه کوچه خلوت  مادرم ترسید شروع کرده داد زدن ک مرده میاد عقب وچاقو میزاره رو گردن مادرم  بهش میگه که من راننده تاکسی نیستم من اوردمت اینجا ک سرتو ببرم  شانس مادرم توهمون کوچه مدرسه ابتدایی هست ک یه دختر باباش از اون دور میان رانتده وقتی میبنه دونفر دارن میان این سمت هل میشه مادرمم تواین فاصله دراین سمتی باز میکنه  وفرار میکنه سمت دختر وباباش راننده هم فرار میکنه ..‌من خیلی ترسیدم همش خوابای بد میبینم تنهایی نمیرم بیرون اگ خدایی نکرده اتفاقی میوفتاد واسه مادرم چه خاکی ب سرم میکردم من اخه دوسال پیش بابامو ازدست دادم بچه ها از همه چی میتزسم وحشت کردم

خب پول میخاسته؟تاکسی بوده؟

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ماشینش چی بوده

بیچاره مادرت حتما خیلی ترسیده

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

تو ماشین

تو مکان عمومی 

تو روز روشن 

میخواسته سر مادرتو ببره؟!

خدایی الان چی بگم که هم تو ناراحت نشی هم به عقل خودم توهین نشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706