2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدین بپرین تووو

62 بازدید | 9 پست

سلام خانوما

من و جاری و مادرشوهر

هر سه تو یه حیاط با خونه های مجزا ولی آب و برق و گاز مشترک زندگی میکنیم

من بعد عید عروسیم شده و رفتم خونم

حالا گفتن که قبضارو ما و جاری اینا باید نصف نصف پرداخت کنیم

هر موقع قبض میاد مادرشوهرم میاد میگه اینبار واسمون زیاد اومده ما قبلا این همه پول قبض نمیدادیم

اینم بگم که مادرشوهر و جاری همیشه خونن

من فوقش هر روز یه ساعت خونه باشم نهایتش 

مثلا قبض گاز اومده بود ماله برج۱۱

سال ۹۷ بود که اونموقع من عروسیم نشده بود مادرشوهرم میگه اینبار برامون زیاد اومده

ک چی چون من اونجام

شما باشین چی میگین ب این مادرشوهر؟

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهش میکنم ب دل نگیر  به مادرشوهر بگو اگه منم بودم اینجا بیشتر هم میومد  حالا خوبه من ن ...

اخه میگم بیاد بگه فلانی اینقدر باید پول قبض بدی نه اینکه تیکه بندازه

برا ظهور آقا و شفای مریضا و خوشبختی و کار پیدا کردن داداشام و همه جوونا وخوب بودن رابطه بین داداشام وتعبیرنشدن خوابم وسلامتی همه ی پدرو مادرهایه صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
بگو تاریخی ک رو قبض شامل ما نمیشه

گفتم ولی میخوام ب شوهرم بگم پرداخت کنه نمیخوام زیرمنتش باشم

2738
بگو والا من روزی ۱ ساعت بیشتر خونه نیستم و از همه هم کمتر استفاده میکنم.پس اگرم زیاد شده و زیاد اومد ...

متاسفانه اینبار ب من نگفته بود مادرم خونه ما بود ب مادرم گقته بود