2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از طرف من ماچش کن ...😘😘😘😘 وای خدا عادیه دختر من که شش ماهشه هنوزم وقتی دیگه گریش اوج میگیره فکش میلرزه خیلی خوردنی میشن بچه ها این موقع😍😍🤗😍😍😍

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

عادیه عزیزم.بچه منم وقتی گرسنه میشد یا از حموم میومد اینجوری فکش میلرزید.خیلی شکمو بود بچم.😍😍

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

شاید تشنج باشه   اون لحظه فیلم بگیر ازش و ببر دکتر نشون بده  اگه تشنج باشه خطریه   شاید صرع باشه!!!   فیلم نشون دکتر بده ببینه  اون نظر بده

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
شاید تشنج باشه   اون لحظه فیلم بگیر ازش و ببر دکتر نشون بده  اگه تشنج باشه خطریه  &nb ...

خواهشا با اطلاعات كم نترسون استارترو!!!!!

اين يه چيز طبيعيه ك همه بچه ها فك يا پاشون ميلرزه چون شله ماهيچه و عضلات

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
خواهشا با اطلاعات كم نترسون استارترو!!!!! اين يه چيز طبيعيه ك همه بچه ها فك يا پاشون ميلرزه چون شله ...

عزیزم حتی اگه یه درصد احتمال داشته باشه باید جدی بگیره قضیه رو!!!!    نترسه یعنی چی!!!   اگه تشنج باشه پای سلامتی بچه درمیونه!!!   بعد شما جوابگو هستی؟؟؟؟؟

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
2706