2733
2734
عنوان

عموی مهربونم داره از دستمون میره

190 بازدید | 13 پست

عموی مامانمه مثل عموی خودم دوسش دارم اگه طوریش بشه دق میکنم تو رو خدا براش دعا کنین 

خداوندا عاشقان را جان تو و جانان تو باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
انشالله نارسایی کبد داره

انشالله همه مریضها شفا پیدا میکنن

شما چندسالتونه؟ یه کم برای من ثقیله کسی بخاطر عموی مامانش دق کنه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
انشالله همه مریضها شفا پیدا میکنن شما چندسالتونه؟ یه کم برای من ثقیله کسی بخاطر عموی مامانش دق کنه

28 سالمه این فرق میکنه 

حتما ادم نازنینی هستن ک بااینکه خیلی ب شمانزدیک نیستن اینطور ناراحتین ازناراحتیشون

خدااا شفاشون بده ان شاالله 

اونوقت من عموی خودم  کاری باهامون کرده ک تواین‌ماه رمصون بارها  براش ارزوی  مرگ کردم اینقدر ک ادم پست و حروم خوریه 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
حتما ادم نازنینی هستن ک بااینکه خیلی ب شمانزدیک نیستن اینطور ناراحتین ازناراحتیشون خدااا شفاشون بده ...

خیلی خوبه باورت میشه تا وقتی حالش خوب بود هفته ای ی بار به من زنگ میزد احوالمو میپرسید ملاقاتش نتونستم برم مطمئنم اگه برم ببینمش دیوونه میشم

خیلی خوبه باورت میشه تا وقتی حالش خوب بود هفته ای ی بار به من زنگ میزد احوالمو میپرسید ملاقاتش نتونس ...

خداشفاشون بده عزیزم 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "