2703
2553

ميخوام پيتزا درست كنم هم هوا پز دارم هم سولاردام تو كدومش بهتر ميشه !؟ 

البته بگم نون زيرشم ميخوام خودم درست كنم با دستور مامانم 😁 

تو سولاردام درست كردم ٢ بار يك بار نون خشك شد مثل سنگ 😁 

دفعه بدي خوب شد اي ☺️ 

و اينكه چيكار كنم خميرش كش بيا باحال شه مثل مال بيرون ؟ 🤔 

حالا نظر شما كدومه ؟ فقط درجه هم سولار بهم بگين هم هوا پز 

ممنون ازتون ابجيا ❤️😍🙏🏿

hair coloris ~ hair keratin 

هوا پز نونش نرم وخوب میشه موقعی ک پنیر پیتزا ریختی با اب پاش اب بپاش یکم رو پنیر برای کشدار

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نون كه كش دار نميشه پنير ميشه، من تو سولاردم ميزارم تو درجه پيتزاي تازه با خمير آمده اول يكم سس بريز بعد پنير يكم بريز بعد موادتو بريز پنير بريز با اسپري يكم آب بپاش روش خودش بخار ميشه پنيرت كش دار براي كش دار شدن من اين روشو شنيدم و امتحان كردم 

2720
نون كه كش دار نميشه پنير ميشه، من تو سولاردم ميزارم تو درجه پيتزاي تازه با خمير آمده اول يكم سس بريز ...

همون منظورم پنيرشه عزيزم واسه نون خانگي درست كنيم چي باز همون درجه ؟ 

هوا پز نونش نرم وخوب میشه موقعی ک پنیر پیتزا ریختی با اب پاش اب بپاش یکم رو پنیر برای کشدار

شما درست كردي نونشو خودت ؟ 

رو چه درجه ميزاري  ؟ 

شما درست كردي نونشو خودت ؟  رو چه درجه ميزاري  ؟

نه گلم نون آماده ولی خوب شده بود درجه ش خرابه شانسکی زدم 😀😃😄

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2714
شانسي خوب امدي 😄😄😄

😄😃😃😀