1147
1273

ميخوام پيتزا درست كنم هم هوا پز دارم هم سولاردام تو كدومش بهتر ميشه !؟ 

البته بگم نون زيرشم ميخوام خودم درست كنم با دستور مامانم 😁 

تو سولاردام درست كردم ٢ بار يك بار نون خشك شد مثل سنگ 😁 

دفعه بدي خوب شد اي ☺️ 

و اينكه چيكار كنم خميرش كش بيا باحال شه مثل مال بيرون ؟ 🤔 

حالا نظر شما كدومه ؟ فقط درجه هم سولار بهم بگين هم هوا پز 

ممنون ازتون ابجيا ❤️😍🙏🏿

هوا پز نونش نرم وخوب میشه موقعی ک پنیر پیتزا ریختی با اب پاش اب بپاش یکم رو پنیر برای کشدار

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

نون كه كش دار نميشه پنير ميشه، من تو سولاردم ميزارم تو درجه پيتزاي تازه با خمير آمده اول يكم سس بريز بعد پنير يكم بريز بعد موادتو بريز پنير بريز با اسپري يكم آب بپاش روش خودش بخار ميشه پنيرت كش دار براي كش دار شدن من اين روشو شنيدم و امتحان كردم 

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1291
نون كه كش دار نميشه پنير ميشه، من تو سولاردم ميزارم تو درجه پيتزاي تازه با خمير آمده اول يكم سس بريز ...

همون منظورم پنيرشه عزيزم واسه نون خانگي درست كنيم چي باز همون درجه ؟ 

شما درست كردي نونشو خودت ؟  رو چه درجه ميزاري  ؟

نه گلم نون آماده ولی خوب شده بود درجه ش خرابه شانسکی زدم 😀😃😄

مـــــــن «عاشق خدام چون تنها کسیه که مطمئنم بهم هیچ وقت پشت نمیکنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه بهم لبخند میزنه.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه برام وقت داره.عاشق خدام چون تنها کسیه که بهم پناه میده.عاشق خدام چون تنها کسیه که همیشه حواسش بهم بوده.»دوستم  میشہ با دل پاکت دعا کنی زودتر باردار شم 🙏🙏    رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
شانسي خوب امدي 😄😄😄

😄😃😃😀

1320