2737
2734
عنوان

ویهان 33،امان از قضاوت

467 بازدید | 71 پست

پاش برسه هممون همینیم چه اشکال داره پسر دوست داشته نشده حالا بیاد بگه دختر میخواستم میشه روشنفکره امروزی،من خیلی دقت کردم شاید بالای 90%وقتی میفهمن باردارن تو این سایت  تیکرشون آبیه از جمله خودم 

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیر...

کاملا عادیه که یه نفر یه جنسیت رو بیشتر دوست داشته باشه 

اما این وضع تاسف بار توهین به یه جنسیت، نه ...

در ضمن من رفتم مرکز ناباروری، اونایی که اومده بودن برا تعیین جنسیت، 

ام گرفته بودم یا حتی زمین کشاورزیان رو فروخته بودن به قول خودشون صد درصد پسر میخاستن...

اونایی که روشن فکر بودن به قول شما، هیچ کدوم تعیین جنسیت نداشتن، الکی خودمون‌رو گول نزنیم

پسر دوست بودن فرق داره با اينكه

طرف چوون دختره بچش يجوري حرف ميزنه انگار بچش مرده!

انقد از بي سواد ها طرفداري نكنين

اينا فرهنگ درست درموني ندارن شما چي؟؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

نه اصلا اینطور نیست

دیدی هیچکس همدردی نکرد باهات عصبانی شدی؟ 😤😤😤😤

توقع داشتی بگیم وایییی چه بد شد؟؟

من که یه نفر رو دیدم میگفت دختر میخوام و پسر شد، همینا رو گفتم بهش

کفر گفتن فرقی نداره دختر و پسرش

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

اووووفففف

من تو تاپیکی همینو گفتم دو نفر اومدن من و استاترو بستن به فحش به خودم و مادر پدرم 

خدارو شکر نی‌نی‌یار بی هیچ حرفی قطع کاربریش کرد

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من عاشق دخترم 

اخه چرا پسر چی میدن🤦‍♀️

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

اره اگر برعکسشو گفته بود انقدر بهش حمله نمیشد اینم الان این حسو داره تکونهاشو حس کنه عاشقش میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706