2733
2734

من شوهرم خیلی مرد خوبیه و خیلی همو دوس داریم و همع کار برام میکنه ولی یمشکلی باهاش دارم ک دارم دیوونه میشم اونم اینه ک تو تلگرامش یک کانال فان داره ک عکسای مزخرف مثل عکس زنایی ک ب ا سن و سینه اشون رو میندازن بیرون و زیرش چیز خنده دار مینویسن داره. منم ب شدت متنفرم ک ازین چیزا ببینه سر همین بهش گفتم اینستاشو پاک کنه. و قبلا بارها در این مورد باهم صحبت کردیم و وقتی فهمید بدم میاد اصن ازین چیزا نداشت تا اینکه دوباره دیدم تو کانالش هست. ازدیشب عصبی شدم و باهاش سرسنگینم. هی میپرسه چی شد چیشد ولی دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم. بنظرتون من حساسم؟؟؟؟؟ چیکار کنم؟؟؟خودم حس میکنم حساسم. کمک کنین یکم منوووو

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

عزیزم میدونم ناراحت میشی منم بدم میاد ولی اینو راجع به خلقت مرد و نر فهمیدم ک وقتی میگی نکن بدتر میکنه و میره سراغ چیز بدتر متاسفانه 

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️

منم حساسم 😐

حق میدم بهت 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706