2703
2553

بچه ها ما میخواستیم پردیس خونه بگیریم وام سپرده مسکن گذاشتیم یکساله الان ازیکی شنیدم چون خونه های پردیس تهران خودشون وام ۴۰ تومنی دارن سندشون دررهن بانکه نمیتونیم اون خونه هارو باوام خودمون بخریم این حرف راسته؟

خونه هایی که روشون وام داره

دیگه وام بانک مسکن نمیتونین بگیرین

اما از بانکهای دیگه میتونین وام بگیرین

بانک ملی سپرده بزار .وام خرید کالا بگیر تا ۵۰ تومن میده۵ ساله بازپرداخت

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماپول گذاشتیم بانک که بتونیم تو فلاح خونه بخریم الان اینقد خونه گرون شده که پول ما بی ارزش شد اصلا از رواجبار خواستیم بریم پردیس تهران اونم که اینجوری میگن دیگه نمیدونم چیکار باید کنیم 

2720
خونه هایی که روشون وام داره دیگه وام بانک مسکن نمیتونین بگیرین اما از بانکهای دیگه میتونین وام بگی ...

نه ما ۸۰ پول گذاشتیم یک ساله که ۲۴۰ تومن وام بگیریم تا شهریور واممون اماده ست ۵۰ تومن پول خیلی کمیه مااین وام داریم دیگه نمیتونیم وام دیگه بگیریم هم از لحاظ بودجه که سپرده بذاریم صفریم همم نمیتونیم دیگه قسط بدیم 

نه ما ۸۰ پول گذاشتیم یک ساله که ۲۴۰ تومن وام بگیریم تا شهریور واممون اماده ست ۵۰ تومن پول خیلی کمیه ...

خوب پس خونه هایی که وام داره نمیتونید بخرید..مگه اینکه اول اون وامو صاف کنید..مثلا ۴۰ تومنو بدید سندو آزاد کنید.بعد وام خودتونو بگیرید

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2714
خوب پس خونه هایی که وام داره نمیتونید بخرید..مگه اینکه اول اون وامو صاف کنید..مثلا ۴۰ تومنو بدید سند ...

ای خدا این جه مصیبتی بود سرمون اومد پارسال با۳۰۰تومن پول بهترین خونه رو میخریدی امسال یه انباری هم نمیشه خرید مرسی عزیزم از جوابت🌷

قسطش چقدره حدودا و چند درصده؟ 

۱۸ درصد

ما ۳۰ تومن گرفتیم سه سال ماهی یک میلیون و هشتاد قسطشه

خوب پس خونه هایی که وام داره نمیتونید بخرید..مگه اینکه اول اون وامو صاف کنید..مثلا ۴۰ تومنو بدید سند ...

وقتی وام نگرفتیم چهل تومن بدیم سند ازاد کنیم اون چهل تومنمون دیگه هیچ میشه؟

ای خدا این جه مصیبتی بود سرمون اومد پارسال با۳۰۰تومن پول بهترین خونه رو میخریدی امسال یه انباری هم ن ...

خواهش میکنم عزیزم.ان شاا.. بهترینها رقم بخوره براتون🙏🙏

وقتی وام نگرفتیم چهل تومن بدیم سند ازاد کنیم اون چهل تومنمون دیگه هیچ میشه؟

خونتون بدون وام میشه در اصل..

2706