2410
2553
عنوان

برای وزن گیری جنین در هفته های آخر چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 410954 بازدید | 110 پست
سلام دوستان. من تازه تو این سایت ثبت نام کردم.یه سوال داشتم دوست دارم راهنماییم کنید. جنین من در29 هفتگی 1کیلو و150گرم هست همه میگن کمه میشه اگه مورد مشابهی هست کمکم کنه. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مژده به خانم های اهوازی
مرکز مشاوره و مامایی ارغوان به عنوان اولین مرکز آموزش زایمان آسان(فیزیولوژیک)افتتاح شده است.هم مراقبت دوران بارداری دارن هم آموزش.تعین جنسیت هم دارن .جهت اطلاع بیشتر با این تلفنها تماس بگیرین2239216و 09365724620 جالب اینه که به شو شو هامون یاد میدن که ماساژ بدن.واقعا حال میده.بیاین یکبارداری خوشایند داشته باشیم و به بدن خود احترام بزاریم.http://www.arghavan88.blogfa.com
2720
فرناز جون بخاطر موضوع خوبی که گذاشتی مرسی. منم خیلی دنبال این سوالم که خودم اضافه وزن نگیرم ولی نی نیم خوب وزن بگیره. حواست باشه هرچی می خوری حتما پیاده روی داشته باشی تا خودت چاق نشی.
اندکی صبر سحر نزدیک است...
برسین اناناس ربطی به خون ریزی نداره دکترتون بیسواده . من تو بارداریم ماهی ٢-٣ تا میخوردم نینی. ٣٣٠٠ به دنیا اومد هفته ٣٩ زایمان طبیعی
سیاست کثیف ترین میکروب دنیاست. از آن دوری کنید.
2714
من نینیم تو 33 هفته و 2 روز 2478 گرم بود
سونوگرافی که بهم گفت تپله
و تا اخرش حداقل وزنش به 3600 میرسه
امیدوارم اینطور باشه
اگه تو این سن کسی سونو رفته وزن نینیشو بگه مرسی
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
اگه اوضاع قندت خوبه چهار مغز رو بریز تو بستنی هر روز 1 لیوان بخور. اگه قندت بالاست چهار مغز رو خالی بخور.

گوشت تازه گوسفندی عالیه برا نهار درست کن البته با برنج نخوری بهتره چون اینجوری وزن نی نی بالا میره اما خودت اضافه وزن پیدا نمیکنی من خودم آبگوشت درست میکنم با گوشت فراوون یا اینکه حلیم درست میکنم و کلی گوشت و قلم گوسفندی توش میریزم بلغور سرشار از سبوسه و هر دوی این غذاها جزء بهترین غذاها برا مامانای بارداره.من دلستر و ماکارونی هم شنیدم اما به نظرم اینها باعث بالا رفتن وزن خودت هم میشه و ضررهای خودشم داره.
میوه خیلی بخور به خصوص انگور و هندونه.
سلام مامانای خوب
منم الان توی هفته 36 هستم ولی سونوگرافی انجام دادم گفته بچه توی هفته 33 هست و وزنش 2260
رفتم سونوی داپلر هم انجام دادم گفت همینطوره ولی جای نگرانی نیست
ولی خودم خیلی اضافه وزن دارم
خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم؟
:( :(
2706