2726
عنوان

لاغری

204 بازدید | 18 پست

سلام دوستای خوبم کسی خودش یا اطرافیانش از دمنوشای نیوشا استفاده کردن نتیجشو بگین.؟ممنون میشم کمک کنین

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

سوال منم هست😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دمنوش برا لاغری؟

اره دمنوش نیوشا

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

سلام، مجوز وزارت بهداشت نداره، الکی نرو دنبال این چیزا، بهترین کار رژیم زیر نظر دکتر تغذیه اس،. من خودم رژیم گرفتم چند وقت پیش، اصولی و علمی، خیلی راضی بودم از دکتر تغذیه ام، قیمتشم خیلی مناسب تر جاهای دیگه بود،. لینک کانال کلینیک تغذیه شو برات میذارم، پیام بده و مشاوره کن، به هر کی گفتم، راضی بوده 

اینم لینکش 👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی
برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

من 65 کیلو بودم. یک هفته صبح ها  ناشتا قهوه تلخ خوردم. اشتها رو کم می کنه و متابولیسم رو بالا م ...

من برای خودم نمیخوام برای مادر پرسیدم.مشکل اینجاست حال نداره ‌یاده روی و ورزش کنه😬

2706