2733
2734
عنوان

خانوما کیا سقط فراموش شده داشتن

13714 بازدید | 84 پست

اونایی ک سقط توقف رشد داشتن و حاملگی بعدیشون سالم بوده بیان بگن چیکار کردن

ازفکر و خیال دارم دیونه میشم

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
همه سقطام یادم مونددد اخریشم که خارج رحمه هنوز تو دلمه🤓

ینی چی مگه خارج از رحمی عمل نمیشه🤨

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه سقطام یادم مونددد اخریشم که خارج رحمه هنوز تو دلمه🤓

ای وای مگ چن تا سقط داشتی خدا ب دل شکستت صبر بده زودتر عمل کن خطرناکه خارج از رحم

2738
من یه سقط داشتم که رشدش متوقف شده بود ولی چند ماه بعد دوباره باردار شدم و سالم بود

اسپرین و هپارین مصرف نکردی تو بارداری بعدی

رشدش تو چن هفته متوقف شده بود

یکی پارسال داشتم یکی هم الان که منتظرم تا بقایا دفع شه. چیکار کنم زودتر دفع شه

عزیزم ازمایشات ایمنی و انعقادی انجام بده و زعفران و دارچین دم کن بخور و گیاه هروسک پشت پرده از عطاری بگیر دم کن بخور تلخه اما خیلی خوبه

2706