2733
2734

سبزی خریدم دیروز و شستم و ابکش کردم گذاشتم یخچال که هم ابش بره هم خنک بشه یکساعت بعد گذاشتمش تو کیسه مخصوص سبزی خوردن ببینید چی شده اخه چرا من بلد نیستم سبزی خوردنو نگه دارم خب پس شماها چه رفقایی شدین یادم بدید خوووو😋

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما کیسه مخصوص سبزی و کاهو خریدیم خیلی خوبه 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2738
باید بزاری تو یه پارچه نخی بعد بزاری یخچال

پارچه نخی ؟ گذاشتم تو اینا که اماده میفروشن پلاسکوییا دیگه مگه اینا نخی نیستند

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

تو قابلمه روحی‌ تازه می مونه ‌. واینکه باید تازه تازه شست نه که ی دفعه همه رو بشوری معلومه زشت میشه مخصوصا تره‌ لیز و بدبو‌ میشه

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706