2733
2734

یک دکتر افاده ایی از دماغ فیل افتاده که چون میدونه تخصصش تکه هیشکی رو ادم حساب نمیکنه ..نوبت برای مریصهای عادی نمیده ...مشکل طرف باید خیلی حاد باشه .کلا کار حضرت فیله نوبت گرفتن ازش...ولی به دی کلینیک بیمارستان الزهرا یه سری بزن بهتر کمکت میکنن

امید آخرین چیزیست که میمیرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک دکتر افاده ایی از دماغ فیل افتاده که چون میدونه تخصصش تکه هیشکی رو ادم حساب نمیکنه ..نوبت برای مر ...

عزیزم من چون شهرستانم خواستم تلفنی نوبت بگیرم. اگه برم الزهرا میتونم ببینمش؟ چه موقع برم؟ بعدشم من ی سقط شش ماهه داشتم ایاقبولم میکنه؟

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
2728
عزیزم من چون شهرستانم خواستم تلفنی نوبت بگیرم. اگه برم الزهرا میتونم ببینمش؟ چه موقع برم؟ بعدشم من ی ...

نه برای سقط چهار پنج بار به بالا رو قبول میکنه ...الزهرا میتونی ساعت خضورشو بپرسی .. البته قبلنا ماهی پنج تا مریض الزهرا ویزیت میکرد ... از قبل باید ثبت نام نیکردی ...شما یه بار حضوری برو الزهرا کمکت میکنن ..دکتر رقایی هم توی سقط مکرر خوبن اونم حضوری برو مطبش نوبت بگیر که البته شش هفت ماهس نوبتهاش...اما منشیش بشدت پولکی و رشوه بگیره .یه کادویی پولی بهش بدی زود نوبت میده.البته رقایی خیلی پیر شده و اصلا کار زایمان و سزراینش خوب نیست ولی برای سقط خوبه

نه برای سقط چهار پنج بار به بالا رو قبول میکنه ...الزهرا میتونی ساعت خضورشو بپرسی .. البته قبلنا ماه ...

من تاحالا نمیدونستم و داروهای روماتیسممو یماهه قطع کردم و باید تاسه ماه دیگه باردارشم تابیماریم برنگشته. و زیر نظر دکتر مرجان لباف هستم یسری ازمایش برام نوشت ولی بعضی دوستان اینجاگفتن برو پیش دکتر ایمنی و انتقادی . نمیدونم دیگه چکارکنم

خوب شما یه سری برو دکتر ماه منیر جعفری  هم نفسسش خوبه هم متبحره  مشکل شما در حد دکتر شرک ...

عزیزم من دکترم لبافه.نمیدونم میشناسیش یا ن تاحالا یبار رفتم پیشش. بنظرت درکنترهمین دکتر برم پیش ی دکتر ایمونولوژی ک وقتش ازاد باشه؟ بخدا نمیدونم چکارکنم فقط دیگه حوصله سقطو ندارم.شوهرم میگه هردکتری میخوای برو

2738
خوب شما یه سری برو دکتر ماه منیر جعفری  هم نفسسش خوبه هم متبحره  مشکل شما در حد دکتر شرک ...

ازمایشاتمم هست اگه میخواید عکسشونو بذارم

خب اون آزمایشهای ایمنی تو که درست نمیدونم ولی یک 

شما ذخیره اهنت پایینه حتما باید مکمل آهن مصرف کنی

دو ..کم کاری تیرویید هم داری که خودش یه مشکل جدی برای بارداری و البته سقط و عقب ماندگی هم میده ..به طبع کم کاری پرولاکتینت هم تاثیر گرفته 

حالا بنظر من شما یه ویزیت یرو دکتر سعید بهراد منش تا سه تا مشکلت رو که من گفتم اوکی کنه ..خیلی دکتر باسوادیه حتی مشکل سقطت رپ هم بهش بگو خیلی خوب راهنمایی میکنه مکمل های خوبی هم میده 

شمارش توی نت هست تلفنی هم نوبت میده

خب اون آزمایشهای ایمنی تو که درست نمیدونم ولی یک  شما ذخیره اهنت پایینه حتما باید مکمل آهن مصر ...

ممنونم عزیزم این دکتر متخصص چی هستن؟ سعی میکنم برم و البته اگه تونستم پیش دکتر رقایی نوبت میگیرم. ممنونم ک توضیح دادی

دکتر لباف رو هم نظر خوب ازش شنیدم هم بد ..کلا دکتر زنان ها هیچکدومو صد در صد نیستن حتی معروفا ...ولی من خودم مشکل سقط و خارج رحمی و.. داشتم یعنی سه بار بارداری ناموفق ..از دکتر رقایی تا زارعان تا قهیری تا موحدی  تا حقیقت تا ویدا رضوی...اینا همشون غول هستند تو زنان اصفهان ولی من آخرش جعفری که به شهرت اینا هم نیست و نتیجه گرفتم

2706