1147
1273
عنوان

ادامه تحصیل با دو بچه

162 بازدید | 21 پست

سلام دوستان 

من افسردگی دارم ـ ذهنم شدیدا خسته اسقرض اینکه من یهترم دیگه داشتم درسم تموم شه که نامزدشدمو جـو گرفتم و درسمو ول کردم چار سال ازش میگذره دانشگاه هیچجوره نمیزاره برگردم و بیس واحدمو پاس کنم من خیلی ناراحتم چرا اینکارو کردم ولی شوهرنذیده بودم و کلا همه چی خراب کردم.

راهی میشناسید بیس واحدموپاس کنم.بعد نه ترم تعلیق

میتونم ریز نمراتمو بگیرم بیس واحدمو پیام نور بخونم.

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت
دو تا بچه هم داری؟

اووووم

دومی خدا خاسته اس

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

دوست من با دو تا بچه فسقلی شروع کرد

از دیپلم الان تو فکر دکتراست

با زبون‌خوش شوهرتو راضی کن..حالا راضی ام نشد خودتو ب کار دیگه مشغول کن..همه چی درس نیست که

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
راحت میتونی پیام نور بخونی منافاتی نداره

میدونم میخام واحدایی که پاس کردمو دیگه پاس نکنم فقط همین بیس تایی ک مونده

1274
راهی نداره باید همون.موقع میرفت مرخصی میگرفت الان ترک تحصیل حساب میشه

علاقه به درس ندارم ناراحتم چرا دانشگاه دولتی ترم اخر ول کردم

میدونم میخام واحدایی که پاس کردمو دیگه پاس نکنم فقط همین بیس تایی ک مونده

خب تطبیق میزنن دیگه از واحد آموزش دانشگاه ببپرس

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند! از دل برود هر آنکه از دیده برفت!

[QUOTE=92394764]تو این چهارسال دو تا بچه اوردی؟ امضات ؟منظورت چیه؟[/QUOTE

منظور خاصی ندارم عشقم

بچه دومم خداخاسته است خدا بخاددو ماه دیگه میاد 

ان شاءالله

1226
علاقه به درس ندارم ناراحتم چرا دانشگاه دولتی ترم اخر ول کردم

اگه مدرک سراسری برات مهمه اگه میتونی دوباره کنکور بده و همون رشته ات قبول شو 

اگه حال کنکور نداری دانشگاه آزاد همون رشته ی خودت رو بدون کنکور اسم بنویس( الان به جز پزشکی همه رشته ها رو بدون کنکور دارن)

در هر صورت...همه اون واحدهایی که پاس کردی رو قبول میکنن بهش میگن معادل سازی ، و اون بیست واحدی که مونده در طی،یک ترم میخونی و مدرک جدیدت رو دریافت میکنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس
رشتت چی بوده؟ 

طراحی دوخت

خدا رو شکر  به سلامتی زایمان کنی  فک کردم بچه دار نمیشی این امضا رو زدی😆😆😆 بچه ی ...

دختره

1280