2737
2734

دلم برای زن و بچه هاش سوخت .. شوهرش ورشکست شد.. بعد اونم معتاد شد حالام که از ترس طلباش فراریه! 

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم که ولی خوب ادم وقتی تو شرایط سخت باشه هرچیزی ازش برمیاد

شرايط سخت تو زندگى همه پيش مياد. اراده و سخت كوشى لازمه. يكى چهارسال پيش كل سرمايه شوهر خواهرم رو خورد كه هنوز تو دادگاه براى زنده كردن پولش سرگردونه، ولى دوباره خودش رو جمع و جور كرد و از صفر شروع كرد. الان از قبل هم كارش جلوتره.

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.
2738
شرايط سخت تو زندگى همه پيش مياد. اراده و سخت كوشى لازمه. يكى چهارسال پيش كل سرمايه شوهر خواهرم ...

عزیزم من هیچ نسبتی با اونا ندارم فقط همسایمون هستن ... من خودم این اتفاق برای بابام افتاده! همه چیز بستگی به اراده و شرایط داره

سندو گرو وام یکی دیکه گذاشتن طرفم رفته خارج از بانک گویا دلارم گرفته بوده چند سال پیش 

قبل گرونی صد میلیون بدهیشون بود الان خداداند چقدره خونه دو طبفه یه طبقشم مال خواهرشه فکزکن سند مال جفت واحدا بوده جواب خواهرشو چی بدن

سندو گرو وام یکی دیکه گذاشتن طرفم رفته خارج از بانک گویا دلارم گرفته بوده چند سال پیش 

وای بعضیا ادمو پشیمون میکنن از اینکه بهشون کمک کنی .. انشالله که خدا بهشون کمک کنه راهی جلوشون بزاره 

2706