2410
2553

چند روز بود ادرارم قهوه ای بود گفتم بخاطر کم آب خوردنه 

یه روز که خون اومد تو ادرارم خونم تیره متمایل به قهوه ای بود 

قرص اموکس سلین خوردم گفتم شاید عفونت باشه که رنگ ادرارم زرد روشن و حتی سفید یا بی رنگ شد 

که احتمال دادم عفونت ادراره 

راستی تکرر ادرار ندارم 

آهان چند شب پیش درد شدید کلیه گرفتم 

و خوب شدم تا دیروز غروب بازم درد کلیه گرفتم 

تعطیلات هم جلو رومه 

میترسم از کلیه باشه چون نی نی 4ماهه لجباز دارم که همش گریه میکنه فقط امیدم اینه که عفونت ادراری باشه با آنتی بیوتیک خوب بشه

اگه سنگم باشه کوچیک باشه باداروحل میشه غصه نخور

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بخاطر دخترم میترسم پیش کسی نمیمونه 

حتی اگه سنگ کلیه بزرگم باشه تاهشتاد درصدبالیزر خردش میکنن بدون جراحی،نگران نباش،بعدشم امکان داره اصلاهیچی نباشه ازالان فکرای منفی نکن عزیزم😊

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2714

شوهرخواهرم علایم شماروداشت رفت سونوبهش گفت سنگ کلیه داره غصه نخوران شاالله کلان نباشه اگرم بودبادارودفع بشه

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️