2726

چي هستن؟؟همسرم ميگه شته هستن

خيلي ريزن و با اندازه ي برگ ريز و درست شدن

عين خود برگ مسطح و نازكن!!

نميان تو زندگيم؟؟؟

ببخشيد من ناواردم

عکسش و بزار عزیز

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم تو تموم زندگیم ی گلدون هدیه گرفته بودم  بعضی وقتا ک یادم میفته بش اب بدم میبینم حشره های ک ...

اون ریزا کاری ندارن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

من یه عالمه گل دارم مخصوصا حسن یوسف 

شوهرمم گلفروشه 

یا شته هست یا شپشک مخملی 

ک پدر گلتو در میاره خشکش میکنه دو راه داری یا هر روز بری سراغ گلت و این حشره های سفید ریز رو بکشی وگرنه هی چاق میشن و تولید مثل میکنن و گیاهتو میکشن 

یا اینکه سم کنفیدور بزنی بهش 

باید با قطره چکون تو اب حل کنی فک کنم بین پنج تا ده سی سی تو یه لیتر اب یا دولیتر 

دقیقا یادم نیست ولی از یه سم فروش سوال کن

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2706