2733
2734

هرکی ازمادرشوهرم میپرسه که کدوم نوشو دوست داره فقط بچه های جاریمو میگه خداییش  پسرمن از اونا خوشگله ولی همش تو جمع یه عیبی رو پسرم میزاره میخاد فقط بگه بچه های جاریم خوبن هرجوری باشه به خودم مربوطه به اون چه اخه 

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
گور سرش. اینم غصه داره؟ بعدشم اون کدوم خریه که همچین سوالی میپرسه؟  بچه باید پدر و مادرش ع ...

دقیقا هربارمیرم خونش یه عیبی میزاره 

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...

همون بهتر که بچه تورو دوست نداشته باشه. من دخترم نوه اوله آخه برادر شوهرم مشکل داشت تا ده سالی بچه دار نشد. انقد مادرشوهرم دور و بر دخترم بود و نمیذاشت حتی به دخترم اخم کنم دخترم حسابی لوس شده بود اصلا کم موندهدبود با مادر شوهرم دعوام بشه. ولی از وقتی برادر شوهرم بچه دار شده دیگه کاری به دختر من نداره انقد راحتم. خوشحال باش. یه لحطه فکر کن اگه بچه تو زیاد دوست داشت دیگه ول کن زندگیت نبود. رو اعصابت بود

😊
2706