2733
2734
عنوان

گندكاريتون كه تو دنياي واقعي نميتونين بگين چيه؟حتي مسخره

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 43 پست

بچه ها من خانواده شوهر جان رو دعوت کرده بودم 

مادر همسر جان نباید زیاد غذاهای چرب بخوره  بخاطر بیماریش 

خلاصه من دلتون نخواد فسنجون درست کرده بودم 

این لامصب روغن نمینداخت چون من لجبازی کردم گردو رو چرخ نکردم 

منم دیدم اصلا قیافش قشنگ نیست کلی روغن یواشکی ریختم توش که یعنی روغن انداخته غذام

شب که شد شوهرم به مادر ش گفت بخور روغن گردوئه اصلا ضرر نداره 

من تا یه ماه نگران بودم نکنه حالش بد شه 

ببخشید طولانی شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و‌دخترخالم رفته بودیم مهمونی صاحب خونه دختر خالم و مادرشو ک میشه خاله ی من میشناخت،آخر مهمونی صاحبخونه رو کرد ب دخترخالم گفت ب مادرت سلام برسون دفعه ی بعد حتما بیارش،منم قبل دخترخالم گفتم چشم بزرگیتونو میرسونم چشم حتما میارمش مادرمو

قیافه ی صاحب خونه:🤔

قیافه ی من:😱😬‌

قیافه ی دخترخالم:🥴

2731
بچه ها من خانواده شوهر جان رو دعوت کرده بودم  مادر همسر جان نباید زیاد غذاهای چرب بخوره   ...

خيليم خوب كه طولاني شد 😉خوب از اين بعد ميخواي روغن بندازه نيك ساعت آخر پخت خورشت توش دو قالب يخ بنداز

2738

من  یه بار داشتم با دختر خاله کوچولوم ک اون موقع 5 ماهش بود عکس سلفی میگرفتم.دراز کشیدم کنارش.گوشی در دستان من درحال آماده کردن برای سلفی ک یهو گوشی از دستم افتاد رو صورت دختر خالم.دیدین یهو بچه ها گریه میکنن دهنشون باز صدای در نماید انگار ک دور  از جونشون هوا بهشون نمیرسه و الان که میمیرن.اونجوری شد حالا همه ازمن میپرسن چی شد چی شد منم میگم نمیدونم یهو اینجوری شد.چقدک ترسیده بودم من 

عه پس واقعا عکس رو برداشته بود ؟ عجب نامردی وای خدا

اره خودش تاپیک زد اعتراف کرد...گفت اشتباه کردم تورو خدا پیش پلیس فتا ازم شکایت نکن بابام بفهمه منو میکشه.بد جور ترسیده بود بنده خدا....

چقدر بد شانس بود بنده خدا دلم واسش سوخت

2706