2410
2553

خودم با خانواده شوهر داشتم ميرفتم تولد و برادرزاده شوهرم ٣ سالشه بلوز و شلوارك سفيد پوشيده بود محكم بغلش كردم پشت بلوزشو يههه بوسسسسس محكم كردم و جاي رژم رو لباسش موند  وقتي ديدم گندزدم هول شدم  دو دقيقه بعد به مامانش گفتم كي تيام و بوس كرده لباس بچه رژي شده 😁حجم رژ خيلي زياد بود و اونم قبل از مهموني گل كاشته بودم نميتونستم  اعتراف كنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خخخخخخ

يه بار من عمه أينام رفته بودند اصفهان بعد اومده بودند از اون شيريني هاي مخصوص گرفته بودند بعد گزاشته بودند بالاي آب تصفيه من از خواب پاشدم تا رفتم يكم بخورم همه ريخت روي سراميك حالا قيافه ي من😩😩😖😖

سريع همه رو ريختم زير يخچال بعد رفتم از كلاس اومدم قيافه ي خانواده😡😡😡😡😡😡 بعد قيافه ي من☹️☹️☹️☹️

2714
عزیزم اون خانمی که عکس پسرخاله شما و همسرش رو گذاشته بود اون حالا کی بود تونستی تشخیص بدی؟

زن پسر داییم😆نه ولی به صاحب عکس گفتم که حواسش جمع باشه....عزیزم الان رفته بعدش با یه کاربری دیگه میاد از کجا میتونم بفهمم کیه.....☺

من سوتی لفظی میدم خیلی زیاد😀چندروزپیش استادم مهمانم بوددعوتشون کرده بودم موقع رفتن گفت خیلی زحمت کشیدید متشکرم اززحماتتون منم اومدم لفظ قلم شم گفتم خواااهش میکنم استدعا میفرمایم زحمت اصلی روشماکشیدین که خدمت رسیدین😀😂😂😂

کلا توتعارف کردن ضعیفم دست به لفظ قلمم هم خوب نی😀😁😂

نی نی سایتم نی نی سایت قدیم 😊😀
زن پسر داییم😆نه ولی به صاحب عکس گفتم که حواسش جمع باشه....عزیزم الان رفته بعدش با یه کاربری دیگه می ...

عه پس واقعا عکس رو برداشته بود ؟ عجب نامردی وای خدا

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

من یه بار با بابا رفته بودم مسجد (3_4ساله بودم) بعد کسی نبود منو بابام فقط بودیم هنوز کسی نیومده بود بعد من شیطونیم گل کرد رفتم سمت کنداکتور برقا همه کلیدارو با هم زدم یهو دود بلند شد ازشون 😑 بعد یهو همه برقای مسجد قطع شد😂 بابام سریع منو برداشت گفت گمشو بریم بیرون ک گند زدی الان بیان ببینن کار توعه آبروم میره

این بود انشای من🙂😂

خدا گر ز حکمت ببندد دری /ز رحمت زند قفل محکم تری 
2706