2726
عنوان

بچه ها بیاید دلداریم بدید😭

484 بازدید | 23 پست

چندوقتیه رو نوک سینه شوهرم یه دونه زده رفتیم دکتر گفتن نمونه برداری بایدبشه دعاکنید چیزمهمی نباشه توروخدا واسش صلوات بفرستید 3ساعت دیگه میریم واسه نمونه برداری😭اشکم بند نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه دونه زده تازه.فقط میخوان ببینن دونه بمونه با برش دارن.یعنی اگه مدلش مشکل آفرین نباشه میذارن بمونه.وگرنه با یه عمل ساده یا حتی سر پایی برش میدارن،خودتونو نگران نکنید.چیزی نیست.

یه دونه زده تازه.فقط میخوان ببینن دونه بمونه با برش دارن.یعنی اگه مدلش مشکل آفرین نباشه میذارن بمونه ...

قراره کامل برش دارن وبدن آزمایش دعاکنید چیزی نباشه تو نت که خوندم خیلی چیزای بدی نوشته بود

خودتو ضعیف نشون نده دختر . شوهرت روحیه ش خراب میشه . چیزی نیست ایشالا عزیزدلم

الان خوابه قبل خواب کلی بهش روحیه دادم ومیخندیدم ولی خوابش که برد اشکم سرازیر شد بهش نگاه میکنم دیوونه میشم 

الان خوابه قبل خواب کلی بهش روحیه دادم ومیخندیدم ولی خوابش که برد اشکم سرازیر شد بهش نگاه میکنم دیوو ...

عزیزمممم😔 ان‌شالله این روزا خیلی زود با پایان خوب براتون بگذره ، علم پیشرفت کرده خداروشکر

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2706