2733
2734
عنوان

بارداری با وجود پریود!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 96654 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دقیقا موعد پریودم ماه بعد از اقدامم فکرکدم پریود شدم اما دوروز بود و درحد یکم بیشتر از لکه بینی. دیگه فکرکردم بارداریم منتفیه اما بعدش فهمیدم اون لک لانه گزینی بوده. احتمالا شماهم بارداری صبح برو آزمایش بتا بده

2731
آره بخدا مادرشوهرم اینطوری بود

استثنا هم هست ولی بین یک میلیون نفر یکی کلا پزشکان معتقدن که خونریزی یعنی کم شدن قطر آندومتر و پایان احتمال بارداری مخصوصا اگه لخته هم بیاد مادر شوهر شما احتمال بسیار زیاد خونریزی هاش از علتی دیگه بوده مثلا زخم و عونت که ایجاد خونریزی میکنن یا هر علت دیگه ای 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

منم دقیقا همین شرایط دارم ولی خب اونروز زعفرون خوررم با خودم گفتم اگ باردار بودم باید خونریزییا حداقل لکه بینی میکردم باز یه علائمی میبینم یعضی موقع ها شک میکنم دوستم ندارم برم از بدم بگ منفیه😐

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
مادر شوهرمن توی حاملگی برادر شوهرم قشنگ پریود میشده آخرش دیده شکمش غیرعادی بزرگه(آخه خودش چاقه متوجه ...

زنعمو من دوتا بچش همینجوری اونم چاقه حاملگیش دو سه ماه بیشتر طول نمیکش

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
ببخشید میپرسم من پنج روز بعد اقدام یهو خونریزی کردم و دوتا لخته بزرگ ازم دفع شد ‌ واسه شنبه نوبت دکت ...

واسه لانه گزینیه دیگه.لازم نیست دکتر بری.دو روز بعد موعود پریودت بی بی چک بزار اگه مثبت بود بعد برو دکتر.که آزمایشات شروع بارداریتو انجام بده.قرص هیچی جز اسید فولیک نخور احتمالا بارداری.اون روزم لانه گزینی تخمکت بوده

2738
استثنا هم هست ولی بین یک میلیون نفر یکی کلا پزشکان معتقدن که خونریزی یعنی کم شدن قطر آندومتر و پایان ...

نمیدونم شاید.از لحاظ علمی بله گفته شما درسته .من خودمن تعجب میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
مادر شوهرمن توی حاملگی برادر شوهرم قشنگ پریود میشده آخرش دیده شکمش غیرعادی بزرگه(آخه خودش چاقه متوجه ...

اره منم شنیدم که خیلیا پریود مشن کامل ۹ مارو ،، یعنی امکانش هست کلا برا بعضیا،، حالا نمیدونم من جز اکن بعضیا هستم یا نه 😁

2706