2726
عنوان

بارداری با وجود پریود!!!

95937 بازدید | 48 پست

سلام دوستان

من اولین بار بود که ماه پیش اقدام داشتم 

دقیقا از شبی که اقدام کردم زیر دلم تیر می کشید و دل درد پریود داشتم ولی کم بود 

تا اینکه ۴ روز قبل موعود پریودیم لکه دیدم،، هیچ وقت لکه بینی نداشتم   این اولین بار بود، تا اینکه فردا صبحش کاملن خونریزی داشتم ، دقیقا مثل خون ریزی پریود همراه با لخته، اما با این تفاوت که این سری یه ذره خونش رقیق تر بود و اینکه ۳ روز هم بیشتر نبود!! بعد از سه روز کاملا قطع شد! 

قبل از اینکه پریودم شروع شه به شدت ترشح لوسیونی داشتم که اینم اولین بار بود و همچنین حالت تهوع و سرگیجه شدید! 

ممکنه که حامله باشم؟ کسی بوده این حالتارو تجربه کرده باشه و حامله باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر شوهرمن توی حاملگی برادر شوهرم قشنگ پریود میشده آخرش دیده شکمش غیرعادی بزرگه(آخه خودش چاقه متوجه نمیشده)رفته دکتر گفته خانوم شما یه بچه ۶ ماه دارین تو سکم!!!چطور متوجه نشدین!؟!حالا مادرشوهرم اینطوری بوده😨😰😰😰

میگفته آغا من پریود میشدم خب از کجا بدونم!علایمی هم نداشتم!

گفتن برو بعد۳ ماه بیا بچتو بغل بگیر!!!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
امکان نداره پریود و خونریزی یعنی پایان همه چی 

امکان داره خیلیم خوب امکان داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

میگف تکونای بچه رو حس میکردم میگفتم حتما کرمی مرضی چیزی گرفتم لابد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امکان داره خیلیم خوب امکان داره

یعنی منی که تمام شرایط بارداری رو داشتم و الانم پریودم ممکنه حامله باشم؟😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
یعنی منی که تمام شرایط بارداری رو داشتم و الانم پریودم ممکنه حامله باشم؟😂

آره بخدا مادرشوهرم اینطوری بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

جالبه قدیم هاااا با وجود پری باردار بودن منم خیلی شنیدم امااااااااا

الان خیلی کم دیدم خیلی

تقریبا با وجود خون بارداری منتفیه منم دقیقا مثل شما شدم

سه روز خون بسیار کممممم و رقیق صورتی رنگ میبینم ولی همین پریود محسوب میشه عزیزم 

امکان نداره هرماهم سینه م زیر شکمم و بدتر از همه تهوع شدید دارممممم 

یه خانوم بلا که میخواد به همین زودی ها مامان بشه ؟؟خدایا یعنی میشه؟؟؟؟
آره بخدا مادرشوهرم اینطوری بود

ازه منم خیلی شنیدم درسته 

چند تا تو فامیل 

گفت اقدام کزدم پری شدم

بعدش دیگه نشدم

جالبه

یه خانوم بلا که میخواد به همین زودی ها مامان بشه ؟؟خدایا یعنی میشه؟؟؟؟
2706