2703
2553
عنوان

بچم تب کرده

144 بازدید | 32 پست

سلام خانوما پسرم تب کرده بدنش داره میسوزه چیکارکنم بنظرتون؟دایم درحال پاشوره کردنم و استا مینوفن میدم

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

لیموشیرین داری بهش بده 

پیاز قاچ کن بذار کف پاش جوراب نازک کن پاش حتما یکی ازین کارو کن

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2714

همین امروز عصر بردم دکتر داره سه تا دندون درمیاره اسهال هم هست نمیتونم شیاف بزارم بهش مترونیدازول داده با ایتامینوفن وستیریزین پسرم هشت ماه و سه روزه اس

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

شربت استامینوفن بده،۳،۴ساعت و شیاف بردار.روشو نپوشون.ببر بیرون هوا بخورهدبهش خنک شه.با آب ولرم دستوصورتشو بشور.مراقب باش آب سرد نباشه ها،خطرناکه.ولرم.

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
ایبروبروفن تا جایی که ممکنه ندین ... چون باعث درد معده و رفلاکس تو بچه ها میشه

صد در صد همینطوره . میگه تبش زیاده داره میسوزه با یکی دوبار چیزی نمیشه ، از عوارض تب بهتره 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
تقذیر میشه بگی چرا به عشقت نرسیدی؟

پدرم نذاشت 

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

منم تب داشتم سر شبی استامینوفن خورم و پاشویه بهترم .

عزیز لختش نکن بهتره یه لباس نازن نخی تنش کنی ، هوای خونتون گرم یا خیلی سرد نباشه متعادل باشه ، با یه پارچه نخی با آب ولرم پاشویش کن میتونی تو آبش سرکه هم بریزی ، پیاز رو از وسط نصف کف بزار کف پاهاش بعد جوراب نازک بپوشون بزار نیم ساعت بمونه ، اگه بتونی آب سیب بهش بدی هم که دیگه عالیه ، ان شالله که خوب میشه

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2706