2726
عنوان

خانوما توروخدا بیاین یه لحظه..

257 بازدید | 38 پست

من ماه قبل پری نشدم تاریخ پریودیم ۲۲ تا ۲۵ ام هر ماه ،روز پریودی و چند روز بعد نزدیکی داشتم  تا امروز پری نشدم یک هفته بعد از این ک باید پری میشدم بی بی زدم منفی بود ۴ روز بعدم منفی شد .علائم بارداری هم دارم گاهی حالت تهوع دارم‌.احساس میکنم سینه هام بزرگ شدن و خعلی درد دارم.کمر درد شدید دارم .ببخشید ترشح ابکی تا چن روز پیش زیاد داشتم .دیروز ی لکه خون تیره دیدم و حالت پریود داشتم قطع شد و امروز ی لخته کوچیک قهوه ای داشم میخواستم ببینم با دوتا بی بی منفی احتمال داره باردار باشم؟تالا کسی بوده با بی بی منفی باردار باشه .ببخشید طولانی شد منتظر پیاماتون هسم🧐

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبری نیست میخوای پریدبشی

اخه این ماه خعلی عقب انداختم موقه پریودی هم تا حالا این علائم رو نداشتم فقط دل درد میگیرم ینی ازمایش ندم؟

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2728
من ک لکه بینی داشتم دوروز قبل تاریخ پری ک قط شد  یه روز از تاریخ پری گذشت بیبی زدم منفی شد&nbs ...

ینی الان امکان داره باردار باشم بی بی خطا زده باشه ؟بنظرت بی بی بزنم یا آز بدم

بی بی اصلا قابل اعتماد نیس حتما برو ازمایش خون بده آره احتمالش هست باردارباشی انشاالله

ایشالا خیلی دلم نی نی میخاد فردا برم آز دقیق نشون میده؟احتمال خطا نیست؟

اگه روزه میگرفتی ممکنه بخاطراین باشه که بدنت ضعیف شده

اره روزه میگرفتم 

ایشالا خیلی دلم نی نی میخاد فردا برم آز دقیق نشون میده؟احتمال خطا نیست؟

نه آزمایش خوبیش همینه که دقیقه دقیق هست من ۳ یا ۴روز گذشته بود موقع دخترم رفتم جواب مثبت بود

شما هم حتما برو تا خیالت راحت شه

بچه نداری؟؟

توکلت علی الله...
از بده

از جوابش میترسم 

بله به خاطرهمینم میتونه باشه من ومامانم زن داداشمم همینطوربودیم بعدپریدشدیم حالاان شاءالله هرچی به ...

انشالله

2706