2733
2734

سلام دوستان الان ۲ روزه همش بدمیارم چیکار کنم دست از سرم برداره 😑😑😑اولش سرما خوردم تو این هوای گرم و تب و لرز بعد تابلویی که جدید کشیده بودم و قاب گرده بودم از دیوار افتاد خورد خاکشیر شد بعد باشوهرم دعوامون شد اخریشم عصری پنجره اتاق باز بود باد زد ساعت رومیزی رو انداخت رو ادکلنام اونام افتادن زمین پودر شدن😢😢😢😢تازه خریده بودم هنو ۲ بارم نزده بودم

یه مرغ یا خروس سر ببرین 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش از انرژی منفی هستش ، خودتو آروم کن از خدا آرامش بخواه ، ازش درخواست محافظت کن

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2728
گناه داره😣

اگه به قربونی کردن اعتقاد داری یه مرغ سر ببر و بده به یه خانواده فقیر 

اگر نداری نمیدونم اسفند دود کن یا صدقه بده 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

اینطور مواقع صدقه دادن 

کمک در حد کوچک به مستمند و شاد کردن دلش 

آدم رو اروم میکنه 

ان شاءالله بلا و ناراحتی ازتون دور بشه 

صلوات فرستادم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738
اخه چرا من به انرژی معتقدم خیلی 

گاهی اینجوری میشه واسه همه ، منم خودمم همینم باور میکنی الان دارم از تب و لرز شدید میمیرم ، بعد از ظهرم کلی گریه کردم بی دلیل😐من خودم احساس میکنم به خاطر اینه که دیروز خونه کسی بودم که خیلی انرژی منفیه منم خیلی رو این چیزا حساسم و روم تاثیر میذاره ، شمام به خودت تلقینات مثبت کن ، خدا شر و از هممون به دور کنه و آرمش الهی به قلبامون بده

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜