1265
1292
عنوان

پایان انتظارم

192 بازدید | 21 پست

سلام.من امشب قرص ال‌دی خریدم.همه میدونین ال‌دی برای چیه.ولی من عاااااشق پسرم.دختر دارم.به عشق پسرم خریدم که بخورم(نمیخورم ولی)و الهی بیاد تو دلم.برام دعا کنید لطفا.کیت تخمک گذاری هم یادم رفت بخرم.ماه دیگه اقدامم انشالا.بجز شستشو با جوش‌شیرین راهکار دیگه ای برای پسر شدن میدونید؟اگه اره لطفا کمکم کنیییید🙏🙏

ال دی واسه چی؟

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279

من دختر دادم و خدا رو شکر میکنم همسرم هم همینطور ولی به پسر کوچولوها خیلی با حسرت نگاه میکنه ادم دلش کباب نیشه😐😑

من پر از انرژی مثبتم.من خدا رو دارم که جایگزین هر نبودنی...خدای بزرگ همواره کمک منه و همیشه همراه و همرازمه...خدایا سپاسگزارم که دروازه های ثروت و توانگری هر روز به روی من باز میشه و نعمت و فراوانی و سلامتی هر جا میرم قبل از من به سمتم هجوم میارن😍😍😍😍😍😍😍(دوستان این انرژیا رو هر روز صبح به خودتون بدید و منتظر معجزه باشید. و مطمئن باشید اونی که محال میدونید روزی اتفاق می افته اگر لیاقتش رو در خودتون ایجاد و حس کنید🤗
متوجه نشدم يعني ميخاي وانمود كني داري قرص ميخوري؟

اره میخواد زیر آبی بره😎

من پر از انرژی مثبتم.من خدا رو دارم که جایگزین هر نبودنی...خدای بزرگ همواره کمک منه و همیشه همراه و همرازمه...خدایا سپاسگزارم که دروازه های ثروت و توانگری هر روز به روی من باز میشه و نعمت و فراوانی و سلامتی هر جا میرم قبل از من به سمتم هجوم میارن😍😍😍😍😍😍😍(دوستان این انرژیا رو هر روز صبح به خودتون بدید و منتظر معجزه باشید. و مطمئن باشید اونی که محال میدونید روزی اتفاق می افته اگر لیاقتش رو در خودتون ایجاد و حس کنید🤗
1323

روز تخمک دارین اقدام کن.حتما ارضا شو.گرمیجات بخورین .شوهرت آبجو و ردبول و خرما بده بخوره

چرا وقتی میام داخل تاپیکتون به تعداد هر پست یه لایک میخورم🙄 یکی بسه خو .....تو قلبم جا دارین🤗
1264
خب شوهرم فک میکنه دارم میخورم

اگه شوهرتون بچه نمیخواد پیشنهاد میکنم این کارو نکنین

دست تنها بزرگ کردنش خیلی سخته 

باید ی زمانی باشه که هر دو امادگی روحی و جسمی داشته باشین

واین کارتون دقیقا عین اینه که شوهرتون با ی ک ا ن.  ....... سوراخ شما رو گول بزنه اگه خودتون بودین خوشتون میومد؟!

و اما در اخر:

ان شالله خدا به زودی زود دامن شما و همه منتظرا وسبز کنه

1311