2726

منم به این مریضی دچارم  

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم هفت ماهش بعضی وقتا موقع خوابیدن خیلی اذیت میکنه خودم دندونام فشار میدم وقتی عصبی میشم یا چندتا قطره اشک میریزم یکزره اروم تر میشم بعد خوابید مثل شما عکس فیلم هاشو میبینم

2728
دقیقا منم همین طوریم میخوابه نگاش که میکنم دلم مییره واسش😊😊

عززیزم اخه تو خوابم خیلی مظلوم میشن،من کوچیکتر بود ساعتها مینشستم نگاش میکرد بهد میگفتم به کارام نمیرسم خخخخخخ

منم پسرم هفت ماهش بعضی وقتا موقع خوابیدن خیلی اذیت میکنه خودم دندونام فشار میدم وقتی عصبی میشم یا چن ...

عزیزم اخی خدا حفظش کنه،خوابشو از الان تنظیم کن سر ساعت بخوابونش نگو سخته میبینی چقد راحت میشی