2703
2553

اولا بگم از نظر من كه خانوادم كم جمعيتن ١٥٠نفر مهمون واسه عروسي و بالاي ٧٠-٨٠ نفر واسه عقد يعني خيلي زياد

من متنفرم از تعداد مهمون زياد (البته واسه خودم چون ترجيح ميدم اون هزينه ي مهموناي خيلي دورو واسه خرج ارايشگاه و اتليه بذارم )

الان نزديك جشن عقدمه من روي ٧٠-٨٠ نفر حساب كرده بودم مهموناي دو طرف رو ولي الان شوهرم گفت فقط فاميل اونا واسه عقد ٧٠_٨٠ نفرن اونام كم جمعيتن ولي اين تعدادي كه گفت مثلا مادراي زنعموهاشم حساب كرده يا فاميلاي شوهر خالش اونم واسه جشن عقد🤦🏻‍♀️ حالا وايسين سوالمو بپرسم ببينين چي كار كنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ميدونم چون دستش تنگه واسه عروسيم بابام اگه اينا واسه عقد انقد مهمون دعوت كنن ميخواد كلييي واسه عروسي دعوت كنه كه با توجه به شرايط شوهرم ميدونم اگه مهمون زياد باشه ميخواد از هزينهاي ديگه مثل لباس و اتليه و ارايشگا كم تر كنه كه اين چيزا فوق العاده برام مهمه و ميخوام همونايي كه دوس دارم باشه

الان مشكلم اينه كه چه برخوردي كنم؟ بهش گفتم كه ببين به مامانت اينا بگو چون جشن عقد با عروسه مثلا مامان زنعمو ناراحت نميشه كه چرا دعوت نشده منم سر عروسي به بابام ميگم چون خرج عروسي با داماده پسر عموهات كه من ١٠سال يه بارم نديدمشون ناراحت نميشن كه چرا دعوت نشدن

گفت خدا بزرگه بذا ببينيم چي ميشه

به نظرتون چي بهش بگم كه اثر گذار باشه 

2456
اي جان مادر  مادر شوهره من ٩٠نفر ادم جمع كرد باخودش اورد بله برون  يعني عروسي گرفتيما فك ...

تصورشم نميتونم بكنم😂😂 وقتي پول باشه خوبه ولي وقتي بايد از توقعاتت مثلا سر ارايشگاه كم كني كه بدن فاميلاي دورشون حرصم ميگيره

تصورشم نميتونم بكنم😂😂 وقتي پول باشه خوبه ولي وقتي بايد از توقعاتت مثلا سر ارايشگاه كم كني كه بدن ف ...

حتي با بودن پول هم والا جالب نيس اخه چه دليلي داره ؟

همسايه ١٥سال پيش شهرستان شون رو دعوت كنن 

2714

چقدر قراره عقد بمونی؟ نمی تونی جشن عقد و عروسی رو یکی کنی؟ 

ولی در مورد مشکلت نظری ندارم . چون خودمم نتونستم کاری انجام بدم . مادر شوهرم کلی آدم دعوت کرد که هیچ کدوم حتی نیومدن . کلی غذا و میوه و شیرینی اضافه اومد . نصف تالار خالی بود و من کلی داشتم حرص می‌خوردم ‌‌ چون جشن عقد نگرفتیم ولی تو خرج عروسی من کمک کردم به شوهرم و دقیقا نتونستیم آتلیه دلخواهمو بگیریم. ولی یه نتیجه داشت نمی دونم میارزه یا نه و اونم اینکه مامانش هرچی میگه من میگم رو حرف مامانت نمیشه حساب کرد . اونم نمیتونه چیزی بگه .

چقدر قراره عقد بمونی؟ نمی تونی جشن عقد و عروسی رو یکی کنی؟  ولی در مورد مشکلت نظری ندارم . چون ...

وقتي بابام انقد تو خرج بيافته نميارزه 

من به فكر جيب دو طرفم خدا كنه بفهمن و انجام ندن

وقتي بابام انقد تو خرج بيافته نميارزه  من به فكر جيب دو طرفم خدا كنه بفهمن و انجام ندن

شما که مهموناتون کمه برای عروسی هم . به بابات بگو خودش صحبت کنه باهاشون بگه مجلس ما فقط فامیل درجه یک دعوت باشن. اول زندگی خرج زیاد نکنیم براشون.