2726
عنوان

كسي با نيني ٥٠ روزه مسافرت رفته؟

47 بازدید | 7 پست

با ماشين خودمون ميخوايم دو سه روز تعطيلات رو بريم گردش

راهمون ٣ ساعت ايناست ولي  به خاطر تغيير اب و هوا يكم ميترسم برم

كسي تجربه اي داره؟

نينيم ٥٠ روزه است

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

با 15 روزه و سه ماهه رفتم

همه چیز بردار

پوشک به مقدار لازم

تشک و بالش و پتو

لباس گرم و خنک

خلاصه هرچی به فکرت میاد 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسي دوستان

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
2728

من تا ۴۰ روز اصلا از خونه بیرون نرفتم ولی ۵۰ روزش که شد رفتیم مسافرت

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 

اگه شیر خودت میخوره.زیره و لوازمی که نفخ نکنی.برای خودشم یه قطره کولیک حتما بگیر مخصوص نفخ و باد گیره.

یه دست لباس گرم.تا خنک بردار.چون هوای شهرها قاطی یه جا بارونه یه جا افتاب.کلا صندلی عقب قشنگ پتو پهن کن بچت راحت عقب میخوابه.البته من صندلی جلو خوابوندم عقب کنار بچه نشستم.خورد خوراک جفتتون رعایت کنید مشکلی نیست انشاا

مرسي دوستاي مهربون

🌷🌷🌷🌷