1147
1273
عنوان

كسي با نيني ٥٠ روزه مسافرت رفته؟

39 بازدید | 7 پست

با ماشين خودمون ميخوايم دو سه روز تعطيلات رو بريم گردش

راهمون ٣ ساعت ايناست ولي  به خاطر تغيير اب و هوا يكم ميترسم برم

كسي تجربه اي داره؟

نينيم ٥٠ روزه است

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

مرسي دوستان

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

من تا ۴۰ روز اصلا از خونه بیرون نرفتم ولی ۵۰ روزش که شد رفتیم مسافرت

ایچانا موچانا ایچان موچان پیچانا آچانی موچانی چیتان پیتان مامانی      این کلمات هیچ معنی نداره ولی نهایت حس و عشق و علاقه من به دخترمه که وقتی میخوام قربون صدقه اش برم بهش میگم      
1279

من با نینی سی و پنج روزه رفتم. اصلا هم الحمدلله مشکلی پیش نیومد خیلی هم خوش گذشت. برو حتما برا روحیه خیلی خوبه آدم نباید خودشو حبس کنه تو خونه. 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

اگه شیر خودت میخوره.زیره و لوازمی که نفخ نکنی.برای خودشم یه قطره کولیک حتما بگیر مخصوص نفخ و باد گیره.

یه دست لباس گرم.تا خنک بردار.چون هوای شهرها قاطی یه جا بارونه یه جا افتاب.کلا صندلی عقب قشنگ پتو پهن کن بچت راحت عقب میخوابه.البته من صندلی جلو خوابوندم عقب کنار بچه نشستم.خورد خوراک جفتتون رعایت کنید مشکلی نیست انشاا

مرسي دوستاي مهربون

🌷🌷🌷🌷