2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ميخوام براي بعد زايمانم لباس شيردهي بخرم لطف راهنماييم كنيد چطور لباسي براي داخل منزل بخرم 

پيراهن بلند يكسره بهتره يا شوميز و بلوز نخي 

با توجه به اينكه بعد از زايمان رفت و امد هم زياده و همه ميخواهند بيان ني ني رو ببينن

بگو من جواب میدم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
ميخوام براي بعد زايمانم لباس شيردهي بخرم لطف راهنماييم كنيد چطور لباسي براي داخل منزل بخرم  پي ...

من خواهرم که زایمان کرده بود خب باید یکسره شیر می‌داد، همش دنبال لباسی بود که جلوش باز باشه یا دکمه دار باشه، مثل پیراهن که سریع بتونه باز کنه شیر بده،، سوتین هم همینجور از اینا بگیر که جلوش دکمه میخوره نه از پشت، حالا نوعش فرق نداره شومیز یا پیراهن بلند فقط جلوش خیلی گشاد یا دکمه دار باشه 

فاطی ام❤️