2726
عنوان

بیاید ببینم😌

554 بازدید | 53 پست

خانوما میخواستم از اونایی ک تمایل دارن بپرسم شغل شوهر کدومتون معلمه و اینکه ایا راضی هستین

بعد یه چیزی ب جز کار معلمی کار دیگه ای دارن؟ 

خدا گر ز حکمت ببندد دری /ز رحمت زند قفل محکم تری 

بچه ها بالاخره نی نی یار قبول کرد تاپیکا رو پاک کنه؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😐😐😑

قبول نکرد؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

من شوهر دوستم معلم رسمی یه 

خیلی خوب بود دو تا اپارتمان داشتن شهرک ولیعصر و ی پراید 

دوستمم تدریس خصوصی میکرد 

ولی مشکلش تابستونا بود میگف چون کلا خونس عذابم میده همش دعوا داشتن 

من شوهرم معلم نیس.ولی تو فامیلمون هفت هشت تا معلم داریم وضع مالیشون خیلی خوبه.خانومای معلم ک خونه داری میکنن کنارشش.آقایون معلم فامیل هم باغداری میکنن اوقات فراغتشون.ب نظرم قدیما بود که معلما وضعشون خوب نبود الان واقعا حقوقاشون و مزایاشون خیلی خوبه

واسه سلامتی❤مامانم❤صلوات میفرستی؟✔
من شوهر دوستم معلم رسمی یه  خیلی خوب بود دو تا اپارتمان داشتن شهرک ولیعصر و ی پراید  دوس ...

ععع ینی کارش فقط معلمیه دوتا اپارتمان داره؟ 

من شوهرم معلم نیس.ولی تو فامیلمون هفت هشت تا معلم داریم وضع مالیشون خیلی خوبه.خانومای معلم ک خونه دا ...

ممنون بابت توضیحاتت😍😍

2706