2410
2553
عنوان

همسرمو دیوونه کردم😂😂😂

612 بازدید | 38 پست

سندرم پیش ازقاعدگی گرفتم عین یه خانوم باردار ویار دارم صبحونه وناهاروخوردم ازظهرشروع کردم به ضعف رفتن هرچی میوه وکمپوت خوردم سیرنشدم همسرم سرکاربود یبار زنگ زدم بستنی وچیپس پفک دلم میخواد،بعدشم یه چیزایی خونه داشتیم خوردم،،بعدبازدلم پیتزاخواست رفتیم بیرون اومدیم خونه دلم حلیم میخواست همسرم رفت پیدا کنه،،شماام مثل من قبل پری اینطوری میشید هرچی میخورید سیرنمیشید وهمش هوس خوراکیای مختلف میکنید؟؟یامن عجیبم😫

حامله بشم چی میشم😂😂😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم اینطوری ام:/

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭
2720
من حالت تهوع میگیرم و پای چپم لمس میشه انگاری 

شماازمن عجیب تری😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2714

برا تاپیکم میشه گزارش زد ک پاک شه؟

تیکر بارداریم بود اخهه 😭بچم تو دلم مرد بی دلیل، چرا رفتی رفیق نیمه راهم زندگیم، من که از جونمم بیشتر دوست داشتم 😭😭 آخ خدااااا چرااینکارو کردی با من اخهه😭😭،خداجونم یه بچه سالم بده بهم من قول میدم مامان خوبی باشم 😭😭😭😭
تو عجیب هستی😁

نخیرایناهامثل من پیداشد چندتااا😂😂😂😂

2706