1147
1273
عنوان

همسرمو دیوونه کردم😂😂😂

410 بازدید | 38 پست

سندرم پیش ازقاعدگی گرفتم عین یه خانوم باردار ویار دارم صبحونه وناهاروخوردم ازظهرشروع کردم به ضعف رفتن هرچی میوه وکمپوت خوردم سیرنشدم همسرم سرکاربود یبار زنگ زدم بستنی وچیپس پفک دلم میخواد،بعدشم یه چیزایی خونه داشتیم خوردم،،بعدبازدلم پیتزاخواست رفتیم بیرون اومدیم خونه دلم حلیم میخواست همسرم رفت پیدا کنه،،شماام مثل من قبل پری اینطوری میشید هرچی میخورید سیرنمیشید وهمش هوس خوراکیای مختلف میکنید؟؟یامن عجیبم😫

حامله بشم چی میشم😂😂😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
من حالت تهوع میگیرم و پای چپم لمس میشه انگاری 

شماازمن عجیب تری😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
1348
تو عجیب هستی😁

نخیرایناهامثل من پیداشد چندتااا😂😂😂😂

من همیشه این شکلیم چه قبل پری چه بعدش چه وسطش😐 اکثر خانوما شکمو هستن و تنوع غذایی دوس دارن. منظورم پرخوری نیس من دلم میخاد از همه چی بخورم اما کم میخورم. 

زحمتی میکشم از مردم نادان که مپرس 
1226
چند كيلويي كه اينقدر با خيال راحت همه چي ميخوري لابد حسابي لاغرو خوش تيپي خوشبحالت

۵۲کیلوم

من همش هوس چیزای شیرین میکنم 😋 ولی امشب هوس چیپس پیاز جعفری با ماست موسیر کردم جنازه ش هنوز هست 🤪 جاتون خالی 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
1346